Wpis z mikrobloga

List otwarty do oszczędzających tzw. potocznie gołodupców.

Kto nie kupił mieszkania właśnie stracił co najmniej 10 lat owoców swojej pracy. Będziecie tyrać 10 lat żeby dogonić etap życia, w którym kredyciarze są teraz. Oni za pare lat dzięki inflacji i stałej pomocy państwa sobie spłaca mieszkanko. A Wy jesteście w dupie na kilka lat bo dopiero za kilka lat odłożycie 10-20% na wkład własny. A może zajmie to dłużej… Następne w planie:
- rozszerzone wakacje kredytowe 2023
- więcej dopłat do wszelkich źródeł ciepła dla tych co maja mieszkanie na własność
- podatek 50% od stanu konta oszczędzających w ramach walki z kryzysem
Wszystkie środki zasilą konta kredyciarzy, których będziecie utrzymywać przy życiu oraz rentierów, którym Państwo zafundowało Waszym kosztem mieszkanka. Płaćcie im 3-4K miesięcznie za wynajem, oni sobie kupili za 300k i maja teraz wakacyjki a Wy będziecie kupowali za milion zł i na wysokich stopach.

( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nieruchomosci #inflacja ##!$%@?
  • 27
  • Odpowiedz
@molski: Ciekawe czy teraz przyszedł czas na baraki? Coraz więcej osób żyje samotnie i w dodatku nie stać ich na własne mieszkanie. Jak dla mnie warto zainwestować w jakieś mieszkanka działkowe
  • Odpowiedz
@molski: Ja juz od pol roku za granica i zycze ci z calego serca zeby coraz wiecej osob tak zrobilo ( ͡° ͜ʖ ͡°) bedziesz zrec tynk ze scian swojego kurnika a ludzie z godnoscia beda zyc na poziomie w cywiæizowanych krajach
  • Odpowiedz
  • 8
@cweliat: Ziom ja tez jestem golodupcem, po prostu w przypływie emocji i bezradności napisałem ten post i wyglada jakby byl z perspektywy kredyciarza. Planuje dołączyć do Twojego grona emigrantów za kilka miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kto nie kupił mieszkania właśnie stracił co najmniej 10 lat owoców swojej pracy.


@molski: Ale co Ty mi tu rozkazujesz, chłopie, ja mam 22 lata, a Ty mówisz, że straciłem 10 lat życia.
  • Odpowiedz