Wpis z mikrobloga

Ech, zbierał chłop cdra, aż nazbierał 220 akcji, chwilowo nawet mając -6k PLN na pozycji. Wczoraj czyta info i wie że trzeba rano wywalić akcje. No ale chłop sobie rano wstał i zapomniał, robi śniadanie powolutku rano, odpala laptopa i nagle widzi że już jest 9:30. Podbitka była, można było wyciągnąć z 3k jakby chłop nastawił sobie budzik z przypomnieniem. Ale nie, chłop sprzedał z 1k zysku, zawsze coś, ale jak się kisi tak długo i zbiera długo akcje czekając na taki dzień jak dziś, to niedosyt pozostaje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Żegnaj CDR i zaczynamy zbieranie od nowa na niższych poziomach.
Rekomendacje - to nawet nie są one.
#gielda
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mikeymw: a z drugiej strony ja, zapakowany po same kule w CDr, zapomniałem, że była wczoraj jakaś konferencja chociaż kolega wspominał ale wszedłem na portfel i mi się powiadomienie włączyło. Sprzedałem część akcji po 116 a część po 122. Ale jest to jedna z niewielu transakcji jaka mi się udała w ostatnim czasie
@Malenaa: Zawsze jakiś plus. Ale boli jak się akcje zbierało w moim przypadku od czerwca. Zawsze ten dodatkowy tysiaczek czy dwa by ratowały sytuację.
Z drugiej strony były już myśli ostatnio czy nie zamykać na -1k. Więc te 1k na plusie to i tak git.

Trochę sobie tutaj poprzezywam, gdzieś trzeba odreagować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@spinor: Tak tak, ale chciałem na bieżąco obserwować i zamknąć z palca. Pewnie gdybym ustawiał zlecenie wcześniej to ustawiłbym wstępnie blisko ceny po której sprzedałem przesypiając sprawę. No może odrobinkę wyżej
@kfeed:
No ja będę znów skupował, kupując po dzisiejszym kursie zamknięcia już oszczędzam tysiaczka. Póki co czekamy na lekką korektę, bo walor rozgrzany i wykupiony