Wpis z mikrobloga

Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz! Jest nagroda pół miliona rubli dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Władimir Putin wiedział o stanie swojego wojska. Po prostu nie widział! Proszę sobie wyobrazić... znaczy... wiedział albo nie wiedział. Ja nie wiem czy wiedział, ale istnieje ogromna możliwość, że nie wiedział. Jest nawet taka wypowiedź Denaturowa, który występował... występował na Pierwym. On powiedział, taki zmęczony, powiedział do Szojgu: „Zrobiłem coś strasznego, ale imię Putina pozostanie nieskalane”; z czego można by wnioskować, że on po prostu nie raczył Putina poinformować.
#ukraina #rosja #wojna #heheszki
Pobierz GniewnyOsz - Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz! Jest nagroda pół miliona r...
źródło: comment_1664926357B1RxOgCkJjCyXp4jOhjiTN.jpg
  • 4
Pycha podąża przed upadkiem. Może i nie wiedział ale na pewno nie zakładał że Ukraińcy są aż tak przygotowani i że zachód będzie im aż tak pomagał. To jest klucz do jego porażki a nie ze wiedział czy nie wiedział.

Myślal że to będzie kolejny najazd na kraj jak w Syrii i walka z partyzantami a nie ze sprzętem ciężkim, bo gdyby nie pomoc zachodu to Ukraińcy choćby nie wiem jak się