Wpis z mikrobloga

Ile powinien trwać okres masowy?


@Unter: Nie ma jednoznacznego określenia ile okres masowy powinien trwać. Dopóki mamy dobrą wrażliwość na inse, sylwetka nie zalewa się zbyt mocno, to możemy lecieć z masą nawet i rok. Należy pamiętać aby tą wrażliwość jednak zachować a taką możliwość dają nam minicuty, rotacja węglowodanowe i tym podobne akcje. Zależy jak leży.
  • Odpowiedz
@Unter: Insa, czyli insulina. Hormon produkowany przez trzustkę który odpowiada za kontrolę cukru (glukozy) we krwi. Jak coś zjesz, to zaczyna się ona wydzielać a najwięcej się jej wydziela jak zjesz ciasteczka, czyli węglowodany
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: dupa, a nie piękny okres. Na redukcji wiem, że mam jeść mało i tyle jem. Organizm się jakoś przyzwyczaja. Na masie też trzeba sobie odmawiać żeby się nie ulać ale apetyt jest większy i kontrolować się ciężej. Łatwiej mi nie zjeść pizzy w ogóle niż np. małą pizzę, która mnie tylko wk*wi bo wciągnąłbym półtora dużej :D
  • Odpowiedz
Na redukcji wiem, że mam jeść mało i tyle jem.


@Sir_Lucifer: ... a ja wiem, że na masie mam jeść dużo i tyle jem nie ulewając się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na masie też trzeba sobie odmawiać żeby się nie ulać


@Sir_Lucifer: Kwestia podejścia i znajomości swojego organizmu. Ja na masie wrzucam często cheaty po kilka tysięcy kalorii na posiłek i zbytnio mnie nie podlewa. Grunt
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: chodziło mi o to, że na masie trzeba kontrolować kalorykę w dwie strony (za mało - nie będzie przyrostów, za dużo - urośnie bebzun), a na redukcji tylko w jedną (byle nie przekroczyć założonych kcal). Pizza to był tylko przykład :P
  • Odpowiedz
@pansterydziasz: Najwiecej ile siadło to właśnie około 8-9k. Pizza, lody, ciastka i coś tam jeszcze. Brat był świadkiem i się śmiał że mam tasiemca ze tyle #!$%@? a ja dalej w formie po takim jedzeniu :P stare czasy ale utkwiło w pamięci. Teraz tez się takie zdarzają ale już rzadziej bo mnie to po prostu znudziło
  • Odpowiedz
@pansterydziasz: Ja właśnie zawsze się dziwiłem ze mnie nic nie ulewalo. Dobiło mi 2-3kg na wadze, ale po kilku dniach waga wracała na swoje miejsce a w lustrze byłem bardziej nabity. Brat się zawsze #!$%@? bo on wystarczy ze dotknie czekolady i go ulewa
  • Odpowiedz