Wpis z mikrobloga

Czemu współczesne FIFY wyglądają jak nierealistyczne gówno?
Tyle dekad ,,udoskonalania'' a gra wygląda komicznie. Piłkarze biegają jacyś zgarbieni, przebierając nogami w nienaturalny sposób, ich ruchy są albo przesadnie szybkie lub przesadnie spowolnione. Piłka sunie po murawie tak jak nigdy by to nie miało miejsca w realnym meczu.
Co się do #!$%@? stało z tym wszystkim?
Mam wrażenie, że 10 lat temu PES był o wiele bardziej zbliżony do realnego meczu, niż to co serwuje dzisiaj FIFA.
Co się dzisiaj dzieje z PESem to nawet nie wiem, bo postawili na jakiś #!$%@? model biznesowy, łącznie ze zmianą nazwy.
#pilkanozna #gry #fifa #fifa23 #pes
  • 11
$$$$$

Zastój w grach jest niesamowity


@Remax166: To jest #!$%@? jakiś dramat totalny. Ludzie są imbecylami bezgranicznymi, że godzą się na takie ruchanie.
Pomyślałem, że kupię sobie Fifę 23 na konsolę.
Oglądam filmiki na YT i widzę, że jakieś gówno totalne jak z kreskówki. Gierka a nie symulator piłkarski.
Patrzę na ceny a tam podstawowa wersja 349 zł. Plus jeszcze płatności w grze jak chcesz się lepiej pobawić xDDD
I co
@a320neo: Bo zamiast postawić na prostotę rozgrywki, czyli podania, strzały, wrzutki, to oni co roku pakują mnóstwo gowna typu player locki, time finishing, pelno #!$%@? nierealnych zwodów, a potem sami nie potrafią tego okiełznać i musza się pocić co chwile aby łatać wszystkie #!$%@? mechaniki, a na resztę nie maja czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@a320neo: Call of duty to gowno bo nierealistyczne a wiedźmin to syf bo potwory nie istnieją xD. To jest gra. Chcesz grać w piłkę to wyjdź z domu. To ze zawodnicy maja #!$%@? movement w tej grze to jedno ale próbowanie zrobić symulacji z arcadeowej gry w która grają miliony to debilizm xD
@Kuntakinte666: to zawsze była arcadowa gra, ale dająca poczucie rozgrywania prawdziwego meczu, była bardziej zbliżona do tego co widać oglądając piłkę w TV. Teraz rzeczywiście ktoś przesadził z arkadowym trybem rozgrywki i wyglada to mniej naturalnie niż kiedyś.
@a320neo: dla mnie idealna była fifa 17-18, najbliżej do realizmu ale oczywiście bez przesady bo gra była też odpowiednio arcade'owa żeby fajnie sie grało, teraz jak patrze na gameplay ten nowej fify to piłkarze sie jakby ślizgają na murawie a nie biegają