Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś jak to jest z tymi śniadaniami? Lepiej spożywać, bez znaczenia czy raczej lepiej pominąć? W internecie są sprzeczne informacje i różne badania lub ja nie potrafię szukać ¯\_(ツ)_/¯

Stosuje IF, okno żywieniowe trzymam ok. 4-6h i nie wiem czy lepiej zaczynać jeść rano czy lepiej po południu

Ps. Znudziła mi się ostatnio wątróbka w sosie śmietanowym, więc ją zmieliłem 1kg z boczkiem, cebulą i przyprawami ( ͡° ͜ʖ ͡°) wygląda jak gówno, smakuje jeszcze lepiej
#keto #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem
fkdreamer0 - Orientuje się ktoś jak to jest z tymi śniadaniami? Lepiej spożywać, bez ...

źródło: comment_1664870823H0vAZ2NinLCy1rJurKAKvF.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fkdreamer0: jak pijesz rano kawę lub uprawiasz jakiś sport to śniadanie będzie tylko przeszkadzać, a jak np sport uprawiasz wieczorem a rano nie pijesz kawy to będziesz czul głód i nie ma sensu z tym walczyć i wtedy śniadanie ma sens, zależy też jakie śniadanie dla niektórych to energetyk i szlug
Jak cwiczysz siłowo to lepirj dostarczyć 20-30g białka żeby stymulować syntezę białek mięśniowych która jest optymalna przy 5 posiłkach dziennie. Ja jem 4 posiłki Keto a na śniadanie i kolacje odzywka białkowa. Wiec jem 3 posiłki 930kcal i 2x25g izolatu (200kcal) razem 3000
Orientuje się ktoś jak to jest z tymi śniadaniami? Lepiej spożywać, bez znaczenia czy raczej lepiej pominąć?


@fkdreamer0: najlepiej zrobić tak, jak się czuje. Nie ma sensu wpychać w siebie jedzenia, jeśli nie jesteś głodny, a też nie ma sensu czekać z zegarkiem w ręku, jeżeli czujesz, że musisz coś zjeść. Więc posłuchaj organizmu kilka dni i najdziesz idealną porę na okno
@Inguz: Kotom też daje taki pasztet zanim wrzucam cebulę i przyprawy, jedno z lepszych źródeł witamin i minerałów.

Sam nie przepadam za karmą dla kotów, mam wątpliwości co do higieny i zanieczyszczeń w trakcie jej produkcji, ale podziwiam Cie za odwagę, jak lubisz to spoko