Wpis z mikrobloga

@tomkkoo: mam w swoim Dębicę i tak - trochę miękkie, bo wielosezon, jednak hamowanie - oki, kontrola podczas nakuwiania po S czy A 180km/h - no problem, ale trzeba te opony wyczuć bo mają dość dużo lamelek i są kierunkowe.

Zetexy nie są też zła bo moja żona jeździ na wielosezonie też - czuć rónicę w tym że są twardsze i czuje jakbym czuł większą kontrolę kiery mi auto np: ucieka
@Voyo: Dębica nie jest zła, w końcu od Goodyeara, a np: Laufeny od Hankooka itd. Także jest wiele takich ekonomicznych opon, ale tez jak chcesz wielosezon to nie patrz tylko na ilość lamelek, ale też odprowadzanie wody, śniegu, a szczególnie wody, bo teraz takich zim nie ma, a woda gorsza niż śnieg, bo jedziesz jedziesz i wpadasz w poślizg nawet nie wiesz kiedy, mimo że auto ma kontrolę trakcji i inne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@seniorwykopek: no właśnie ADAC nie wypuściło w tym roku jeszcze testu all season, a praktycznie większość producentów wypuściło nowe wersje swoich opon.

Michelin jest super na mokrej, ale kiepsko sobie radzi na śniegu podobno.

Ja do obu aut wybrałem Hankook 4S2 i nie żałuję, super na mokrym, cicho, ma śniegu jest super.

Niedawno zmieniłem jedno auto i mam jeszcze z przodu w Foce Hifly All Turi i to jest dramat na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomkkoo: serio sprawdź te Hankook, w testach wypadają prawie tak samo dobrze jak Goodyear/Conti, a w porównaniu do Dębicy kosztują 15-20zł więcej za sztukę, a nie 100.

A ja mokrym radzą sobie nawet lepiej niż niektóre premium.