Wpis z mikrobloga

@kaszelkonia: Możesz ciąć dowolnie nisko, oni tego nawet nie sprawdzają ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Tylko wysięgnik musi zostać, nigdy nie słyszałem o takiej pile, która pozwala go zdemontować. Jak jesteś ultra druciarzem to da się ogarnąć usuwanie wysięgnika, ale raczej nie warto. Dodam, że jeśli nie jesteś jeszcze w systemie akumulatorów ryobi to bardziej ci polecam meec tools z juli. Moim zdaniem mają lepszy stosunek jakości do
@chlebicek: nie jestem jeszcze z ryobi. Zwróciłem uwagę na tą konkretnie, bo ma 4m, meec jak patrze 280 lub 180 w zależności od od modelu.
Widzisz, nikt nie sprawdza, ale jednak większość zadań przede mną mógłbym robić z ręki, zapewne wygodniej. Mam też spore sosenki, gdzie zasięg jest niezbędny. Myślałem że uda mi się kupić takie 2w1
@kaszelkonia: w tych pilach akumulator jest na dole wysięgnika a ostrze na gorze. Więc nie ma możliwości zdjęcia wysięgnika. To jest dosyć cięzkie wagowo operowanie takim badylem. Jakby Aku zamontowano też na górze to byłoby jeszcze ciężej. Stąd wniosek że ciężko będzie o model z możliwością zdjęcia badyla.

Jednocześnie że względu że jest to urządzenie raczej do okazjonalnych prac (nie będziesz tym ciął drewna opałowego na zimę) możesz śmiało operować z