Wpis z mikrobloga

Musk odkrywa się jako kolejna onuca, zaraz po papieżu Franciszku.

Ukraina ma według niego zgodzić się na oddanie wschodu Rosjanom jeżeli tak wyjdzie w kontrolowanym referendum, ma oddać Krym "bo jest Rosyjski od 1783" i ma pozostać neutralna (czyli z daleka od NATO i UE). Bo i tak przegra, "kwestia tylko jak wielu ludzi musi zginąć".

Czyli dokładnie to, o co od początku chodzi ruskim.

Jeszcze jakieś złudzenia co do tego typa?

#wojna #ukraina #elonmusk
s.....a - Musk odkrywa się jako kolejna onuca, zaraz po papieżu Franciszku. 

Ukrai...

źródło: comment_1664815713KJIAYupugOJvPXJHp7wFC7.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@szumowina_wadowicka:
Po pierwsze to jest pytanie do ankiety, a nie oficjalne stanowisko Elona.
Po drugie byłeś uprzejmy przyciąć dość znaczący obrazek o znajomości historii, więc załączam link do profilu Elona z całością na wierzchu - https://twitter.com/elonmusk
Po trzecie, Elon prowadzi Twittera z kibla i to tylko jak jest akurat na dwójce XD
Po czwarte, Elon na inne sprawy niż swoje firmy poświęca mniej niż 2% wolnego czasu z którego większość stara
  • Odpowiedz
@szumowina_wadowicka: Ciekawi mnie czy np. Zeleńskiego też nazwiecie onucą, jak w jakiejś bliżej nieokreślonej przyszłości podpisze porozumienie pokojowe, które będzie nie do końca zgodne ze zdaniem ekspertów z wykopu. Robi się to już delikatnie mówiąc groteskowe
  • Odpowiedz
no Musk to jednak starlinkami zrobił robotę, niezależnie od tego co pitoli


@jast: tania reklama na cały świat i przy okazji testy terminali w warunkach wojennych zawsze w cenie. O nic więcej jak widać po powyższym mu nie chodziło.
  • Odpowiedz
@jjb_: Po szóste, Elon w ramach amerykańskiej walki politycznej i wojny kulturowej od pewnego czasu zbliża się do stronnictwa alt-rightu i konserwatystów, którzy, z Trumpem na czele, wspierają mniej lub bardziej otwarcie Rosję w tym konflikcie. Obejrzyj sobie przemówienia np. Tulsi Gabbard, która jak wiele innych osób z tego środowiska powtarza dokładnie rosyjską narrację, w tym np. o bio-labach na Ukrainie.
  • Odpowiedz
@szumowina_wadowicka: Wygląda na to, że w tej konkretnej dziedzinie chłopu się wydaje, że "wie", podczas gdy totalnie nie ma pojęcia i zapewne nikomu nie pozwoli sobie wytłumaczyć, że gaworzy. Taki wybiórczy debilizm, bo ogólnie Elon Piżmo jak wiemy głupi nie jest.
  • Odpowiedz
Po pierwsze to jest pytanie do ankiety, a nie oficjalne stanowisko Elona.


@jjb_: ehe XD równie dobrze to jest stanowisko Elona a poniżej ankieta czy się z nim zgadzasz.

Po trzecie, Elon prowadzi Twittera z kibla i to tylko jak jest akurat na dwójce XD


I co z tego? Napisał treści przeklejone z rosyjskiej propagandy to jakiej niby reakcji się spodziewał?

Po piąte, Elon kieruje się w swoim postępowaniu pragnieniem przetrwania
  • Odpowiedz
@wakacje_to_wolnosc: Tak, widziałem i bardzo się zawiodłem. Liczyłem na to, że w sprawach rosji będzie w Ameryce konsensus. Dlatego też podniosłem, że wiedza Elona może być mocno wybrakowana.
  • Odpowiedz
@szumowina_wadowicka: nie wszystkie. Nie ma nic o demilitaryzacji i denazyfikacji (czyli o wymianie rządu na swój). Propozycja powtórzenia referendów pod egidą ONZ, ma jakiś tam sens, bo wszystko wskazuje, że przynajmniej w 3 regionach wynik byłby dla Ukrainy korzystny. Co do Krymu, no cóż Elon deko #!$%@?, ale szanse na jego odzyskanie przez Ukrainę i tak są marne, więc kwestia czy warto. Ja nie wiem, na szczęście to nie mój dylemat.
  • Odpowiedz
@szumowina_wadowicka: pokój? Możliwość dyplomatycznego odzyskania swoich terenów bez utraty kolejnych dziesiątek tysięcy ludzi? Fakt, jest to krzywy kompromis. Wiadomo, to że teraz Ukraińcy mają strategiczną inicjatywę i odbijają kolejne tereny działa na wyobraźnie, ale Rosja przygotowuje się na długą i krwawą wojnę. Pomijając aspekty przydatności bojowej tej poborowej hałastry, to jednak sztuka jest sztuka i Ukraińcy za kilka miesięcy nie będą już mogli wbijać się jak nóż w masło w ruską
  • Odpowiedz