Wpis z mikrobloga

Religia to jest największy cope ever xD

Teraz siwy kuc jest szczęśliwy, bo myśli że Urban dostanie za swoje, a tak naprawdę gówno go czeka xD

Stary komuch żył sobie 90 lat, miał w doopie ludzi, jak trzeba było kłamać, to kłamał w żywe oczy, założył gazetkę, w której wkvrwiał tych postsolidarnościowych boomerów bigotów, jadąc im po ich największych świntościach jak papieżak, czy żydek na kijku, do ostatniego dnia był im drzazgą pod napletem, a potem kopnął w kalendarz xD

#bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy
kezioezio - Religia to jest największy cope ever xD

Teraz siwy kuc jest szczęśliwy, ...

źródło: comment_1664812923C5ytf8SnOTnpu0Xa23LDyz.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@kezioezio: Mało tego, Urbanito przeszedł przez starość w dobrym zdrowiu i w pełni władz umysłowych, czego nie można powiedzieć o wielu zramolałych katolach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do końca żył jak pączek w maśle, pił i imprezował, a teraz jego wrogom pozostanie tylko szczekanie na urbanowy pomnik z płonną nadzieją że dziadek na chmurce go dojedzie xD
  • Odpowiedz
siwy kuc jest szczęśliwy


@kezioezio: nie wiem co ten siwy kuc ale katolik nie jest nigdy szczęśliwy jeżeli taki złamany #!$%@? jak urban umrze bez nawrócenia. Dla katolika to stracona dusza nad czym trzeba ubolewać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kezioezio: aż mi przypomniałeś jak pewnego dnia zrozumiałem, że religia to bajka żeby biedaki myślały, że chociaż po śmierci będą kimś. XD Genialne narzędzie do trzymania za mordy debili.
  • Odpowiedz