Wpis z mikrobloga

@Patryk_z_lasu: Niech i się zwróci za 2000 lat (chociaż to bzdura)
Ale nie trzeba z każdym statkiem, barką pytać baszmaka o zgodę by wpłynąć na zalew, robili psubraty co chcieli a my jak psy pod płotem.
To tak jakby twój kibel był na korytarzu sąsiada i za kazdym razem gdy ty chcesz skorzystać lub twoja rodzina, musielibyscie się pytać pijanego sąsiada czy mozna a jemu jak czapka stoi, albo zgoda albo
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: relacji z Ruskiem nie zrozumie ten kto z nim nie rozmawiał w 4 oczy. Pamiętam jak jeździłem do obwodu tankować sobie samochód plus alkohol, fajeczki i słodycze. Z tymi ruskimi pogranicznikami wieczny problem i jak w ruletvce nigdy nie wiedziałeś kiedy jego zły humor p*******ie znienacka xD
To tak jakby twój kibel był na korytarzu sąsiada i za kazdym razem gdy ty chcesz skorzystać lub twoja rodzina, musielibyscie się pytać pijanego sąsiada czy mozna a jemu jak czapka stoi, albo zgoda albo nie.

Rozumiesz jakie to są relacje?


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: raczej właściwe porównanie to jakby sąsiad chciał walnąć kibel dodatkowy na korytarzu mimo, że masz już własny w domu i on też, i obowiązkowo macie wszyscy się na niego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Patryk_z_lasu: Czesi to se mogą zaanektować #!$%@? własne dupy. Przecież oni znaczą jeszcze mniej niż my na arenie międzynarodowej. Gdyby ktoś w Polsce wymyślił coś takiego to by został zjechany z góry na dół, ale to Czesi, więc wykop się brandzluje.
Jak na tym torze wodnym niektóre miejsca mają mniej niż 2 metry głębokości. Pieniadze na budowe tego kanalu to nie jest całkowity koszt inwestycji. Trzeba wydac nastepne miliony na pokłębianie i rozwój infrastruktury portowej w Elblągu. Bo w tej chwili to sobie te statki mogą wpływać i robić kółka. Tylko po co rozwijać port w Elblagu skoro obok są duże porty w Gdańsku i Gdyni. Ten kanał jest tylko symbolem tej władzy