Wpis z mikrobloga

Czytał ktoś kiedyś ten regulamjn z msdnaa? 3 lata temu skończyłem studia, korzystam aktualnie z win7 z msdnaa, sprawdziłem i nie skasowali mi konta (mojej żonie już tak), moge nadal zasysać, chciałbym pobrać 8. Teraz pytanie, mogę śmiało pobierać czy się będą rzucać? Chce by było to możliwie legalne, ale przypuszczam, ze bym wykorzystał ich błąd.

#msdn #msdnaa #komputery #windows #polsl
  • 11
@mroz3: zasada jest prosta - nie możesz robić świeżej instalacji, ale możesz dowolną ilość razy przywracać system. Oznacza to, że jak zrobisz sobie klon dysku twardego z czystym systemem (plus np. sterowniki i jakieś apki), to możesz tak długo przywracać system, jak długo komputer będzie działał.
@jurny_juhas: @Volter: trochę się już pogubiłem kto co do kgoo ale sens jest taki

ściągasz iso i wypalasz sobie zapisujesz cd-key i możesz do śmierci z tego korzystać, klucz jest oryginalny a aktualizacje działają
@mroz3:

@Yaser: no ok, ale jak juz nie jestem studentem, ale dostęp do msdnaa nadal mam (zapewne przez pomyłkę) to gdy kupię kopie win8 za 0 $ to ktos się może przyczepić? Jakis admin widzi kto co zassal czy jak?