Wpis z mikrobloga

Jakie macie plany na najbliższe patche? Po ostanich, niezbyt ciekawych banerach chińczyki za dwa tygodnie zaczną walić z grubej rury. Nilou, Nahida, Scara, Beizhou, tyle ciekawych postaci wymaga planowania i ciułania primosów, ja lecę na Nahidę C2R1, chyba że Nilou cholernie mi się spodoba i się złamię :)
#genshinimpact
  • 16
@Pie_Man: Nahida must have i biegamy czwórką archonów. Banner z bronią raczej opuszczę, bo dużo złych wspomnień.
Potem zbieram na Dehye, Alhaithama, Scaramouche czy Beizu. Pytanie jak będą bannery wychodzić.
A no i jeszcze chętnie wyhaczyłbym Yae.
@Pie_Man: skupuje cyno i nilou, wtedy będę miał ponad 400wishy. Wtedy albo C1 + homa dla hu tao, albo C2 Raiden, albo nahida jak będzie op, jeszcze myślę o tym wszystkim.
@Pie_Man tylko Dehyia i jej broń plus broń dla pani Shogun. A tak to nic mi się aktualnie nie podoba. W sensie fajnie te postacie wyglądają ale żadna postaci prócz Dehyi nie wzbudza we mnie potrzeby rollowania.
@Pie_Man: 394 rolki, ale nie widziałem leaków nowych postaci więc nie mam pojęcia. Może Nilou byłaby spoko, mam słabość do hydro postaci. Jedynie "kamerę" u Nahidy widziałem i niby fajnie bo coś nowego ale nie jestem sprzedany jeśli chodzi o dendro metę. W sumie nie ma jakiegoś teamu którym chciałbym specjalnie grać. ()

Na pewno Kazuhę bym chciał jako zastępstwo dla Ventiego.