Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 316
Ale ta grupa jest #!$%@? xD Moderatorki z kocim zapaleniem mózgu wiecznie wiedzą najlepiej i nie pozwalają na żadną dyskusje. Niedawno było pytanie co zrobić, jak kot zaczął po 5 latach nagle jeść monsterę, to kasowały wszystkie komentarze, które brzmiały inaczej, niż "wyrzucić" no i obowiązkowo ostatecznie zablokowały możliwość dyskusji.
#koty #kot #facebook
a2t1 - Ale ta grupa jest #!$%@? xD Moderatorki z kocim zapaleniem mózgu wiecznie wied...

źródło: comment_1664769057LbAveQhtb6ryhBapYws2dr.jpg

Pobierz
  • 110
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@a2t1: ale taka jest prawda z tą monsterą... jest to roślina szkodliwa dla kota. To tak jakbyś dzieciakowi zostawił troszkę trutki na szczury.

Co do dwoch transporterów to jeden jest po prostu za mały. Klatka kennelowa sie dobrze sprawdza przy dwóch kotach.

Te grupy kocie to kopalnia wiedzy, tylko Ty masz podejście 'a #!$%@? glupie kociary.'
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Amishia: oczywiście jest kopalnia wiedzy, dlatego tam jestem, ale niestety moderatorki nie pozwalają na luźne dyskusje, bo ich racja jest większą racją, niż innych xd A taką monsterę można przecież albo ustawić za jakimś szkłem, można spróbować posiać owsa, żeby kitku miał jakieś zielone do jedzenia i pewnie jeszcze kilka innych rozwiązań by się znalazło. Ale najlepiej zablokujemy dyskusję, bo przecież tak łatwo wyrzucic roślinę która rosła sobie w domu kilkanascie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@a2t1: wiesz co, co do zablokowania dyskusji to z jednej strony masz totalnie rację. A z drugiej strony - widziałam jak polecają karme urinary suchą, podawanie mleka i zakrzykiwanie jak ktoś podawał badania i argumenty, więc czasem się nie dziwię, że nerwy siadają i łatwiej zablokować, choć też uważam, że tłuczenie po milion razy czasem daje efekt i dyskusja powinna być otwarta.

W kwestii szkła to naprawdę super pomysł. Co do