Wpis z mikrobloga

Wołam:

@TakiTaki: @lexico: @CandyToy: @Jah00: @spiegelglas: @Pozytywny_gosc: @Pralko-suszarka: @600GSX-R: @Dejw983: @Towarzysz_Pawulon @spiegelglas @KrolRyszardWspanialy @zielonedrzewko @asyn34 @michal-ciesiel1 @TomiEn9 @Blomex @Espance

Użytkownik @lkubax: i jego "życie a la chad" to zwykły fejk. Najzwyklejszy.

Nie dajcie się nabrać. To konto to ściema.

Według swoich własnych wpisów ponad tydzień temu był w Wawie, i szukał lasek na tinderze, a na relacjach insta (według nicku profilu, który podał) siedział na wakacjach w Turcji xD

Zdjęcia też się nie zgadzają. Możliwe że właściciel tego konta nawet nie wie że robi za "gwiazdę" na wypoku.

Co więcej, jakiś tydzień temu napisałem mu na priv żeby wysłał zdjęcie jak np. trzyma w ręku szczoteczkę do zębów albo dezodorant - takiego zdjęcia już wysłać nie potrafi. A do tego zablokował mi możliwość komentowania jego wpisów i znalezisk XDD

Ale co tam, niech ma pożywkę. Widać ze to drugi Janusz_Pol, samiec albo inny fejk, których było pełno na wypoku.

Na 99% to ten sam użytkownik, i zapewne jest grubym, brzydkim pryszczatym przegrywem, który ładne dziewczyny widział co najwyżej w internecie.

Oznaczam poniższymi hasztagami żeby dotarło do jak największej ilości osób.

#chad #tinder #p0lka #blackpill #rozowepaski
  • 39
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kocimietka_BB:

btw ten profil na podpiętego snapa z nickiem 99' czyli ma 23 lata a nie 21

Dbanie o siebie dobra rzecz, ale nie licz że dzięki kracie na brzuchu będziesz miał setki zaproszeń na tinderze. No i taki 6-pak to się nie zrobi w tydzień a w kilka miesięcy. Mam nadzieję że wystarczająco zmotywowałem?


Akurat ja dobrze o tym wiem bo jestem sterydziarzem który na samą klatę zaruchał na tinderze