Wpis z mikrobloga

różowa chodzi na takie treningi siatki dla +/- randomów w wieku 25-35 lat. W Mysłowicach jest organizowany turniej więc ich trenerka zebrała team niebieskich i różowych (zespoły mieszane 3+3). Turniej kosztował jakieś 200zł, do tego strój dla teamu jakieś 150zł, dojazdy na kilka treningów żeby się zgrać itd. no koszty to powiedzmy 400-450zł. Nie zaczęli jeszcze gry i mi napisała żebym nie przyjeżdżał oglądać bo faceci piją piwo w tym jeden jest już po 3. Co za #!$%@? zwierzęta. Wyrwali się z domu na turniej sportowy ale nie, muszą pić "hehe piwko". p0lacy to upodlony naród alkoholików. Tfu na ochlejmordy, które nie potrafią wyjść z domu bez picia alkoholu.

#oswiadczenie #alkoholizm #alkohol
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale z czym ty masz problem, nie pozwala ci jechać oglądać jej meczu bo randomy na trybunach mają piwo? to wygląda jakby to nie oni mieli problem


@mamnatopapiery: kolego, nie chodzi mi o widzów, chodzi mi o zawodników. Jak idziesz na turniej to chyba żeby grać a nie wydajesz w sumie kupę kasy jak na mecze o marchewkę a potem psujesz sobie i innym grę waląc na hejnał przed pierwszym
  • Odpowiedz