Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: z tego co widze po sobie - to ograniczenie cukru, teraz nabijam mase i przyznam ze nie mam wogole ochoty na treningi, wczesniej przy ograniczonej podaży cukru nie miałem z tym problemu
@sylwke3100: Zdrowa dieta i regularna pora snu pomaga. Ale na koniec dnia najważniejsza jest dyscyplina. Wstajesz, ubierasz się i wychodzisz - najważniejsza jest głowa. Po kilku minutach już się czujesz dobrze.

Nigdy raczej nie będzie tak, że będziesz wstawał z uśmiechem na twarzy i będzie Ci się chciało wyjść i biegać. 99% czasu trzeba się zmusić.
skąd pomysł, że mają do tego energię. zaczynają z równym zapałem do Ciebie ale po paru minutach robi się fajnie


@freshpiotrek: po ilu dokładnie? Kiedyś próbowałem biegania czy siłowni i nie miałem tego mitycznego zajebistego samopoczucia a wręcz wszystko mnie #!$%@?ło
@PurpleHaze: @freshpiotrek: @sylwke3100: panowie dziś zadałem sobie to samo pytanie w kościele.

O której wy chodzicie spać o której wstajecie żeby zdążyć wyjść z domu pobiegać, wrócić wykąpać się i dojechać do pracy.

Pytam poważnie bo chciałem podjąć taką aktywność ale nie wiem jak to ustawić wszystko czasowo. Pozdrawiam serdecznie
@balbezaur: ja nie biegam rano ( )

A tak serio nie biegam przed praca, bo pracuje od 6:00.

Biegalem kiedys i biegalem w weekendy przed 7.

Natomiast bardzo dlugo meldowalem sie na silowni jakos przed 5, a potem do pracy, bo to praktycznie drzwiw drzwi.
Wstawałem kolo 4:20, kladlem sie spac 23-24. Ale ja stary dziad jestem i mi duzo snu nie trzeba ¯\_(ツ)_/¯
@balbezaur: ja mam tak wbudowane, dlatego wynegocjowalem z pracodawca start pracy na 6:00, jestem w domu po 14 i jestem szczesliwy. W weekendy tez sie przed 6 budze.

Silka to byl dodatek do biegania, wiec ja zadnych przyrostow nie chcialem. Natomiast jesli chodzi o regen, to nie odczuwalem jakichs negatywnych skutków.