Wpis z mikrobloga

@kmlbnd: Thierry Henry, Suarez, Cavani, Villa, Eto'o, Aguero, Ibra nie istnieją? bez przesady z tym długo długo nic. Rozumiem że Rodak ale nie można mówić że przepaść między nim a resztą jest potężna.
@kmlbnd: Thierry Henry, Suarez, Cavani, Villa, Eto'o, Aguero, Ibra nie istnieją? bez przesady z tym długo długo nic. Rozumiem że Rodak ale nie można mówić że przepaść między nim a resztą jest potężna.


No akurat każdy z nich jest daleko za lewym.

Zresztą no sama liczba bramek mówi za siebie.

Henry to nie 9.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
łatwiej mu idzie niż w Bundeslidze :D zaraz się okaże że liga hiszpańska to liga ogórkowa


@xdrcftvgy: pisanie, że w Bundes strzela bo to ogórkowa liga zawsze mnie śmieszyło, bo w Hiszpanii większość ligi to jakieś Girony czy Eibary.

@klcn123:

Zwłaszcza ja patrzysz co teraz taki Robert czy haaland robią, a co np mane
@czechu92 mam tak samo jak ty. W szczególności że w Barcy widać kto jest gwiazdą obecnego projektu, młodzi słuchają go i są wpatrzeni w niego jak w boga. W Bayernie był Tomek, a tu jest cała ekipa. Widać też że odżył, ma nowe cele. Z Bawarczykami osiągnął wszystko, jeżeli Barce wyciągnie z marazmu to pomniki mu będą stawiać. Życzę mu tego bo to polak który osiągnął największy sukces a ja nie jestem