Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki macie tak, że np. w liceum albo na studiach byliście zauroczeni w jakiejś lasce i ona po jakimś dłuższym czasie wstawia sobie zdjęcie na fejsa. Patrzycie na to zdjęcie z bliska potem z daleka potem idziecie poszukać okularów i sobie zadajecie pytanie co się tu odwala, co ja w niej widziałem. Chyba faktycznie laski mają termin spożycia do 30-stki a potem się trzeba zmierzyć z dysonansem poznawczym

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #633860c94f2f35c0e2f7267e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 5
SzczęśliwyJanusz: tak szczerze mówiąc, to zależy od danego przypadku. Są kobiety i mężczyźni, którzy z każdym rokiem wyglądają gorzej, ale są też kobiety i mężczyźni, którzy długo wyglądają dobrze. Czasem też łatwo przychodzi nam ocenianie kogoś (ale zgrażyniała, ale zdziadział), a po sobie nie widzimy upływu czasu (mimo iż widzą go inni)

---

Zaakceptował: LeVentLeCri
Ja tak mam ze swoimi byłymi partnerami. Kiedyś weszłam na profil byłego narzeczonego, który był dla mnie niczym Adonis. Patrzę na jego zdjęcia i patrze, no i za cholerę nie mogę pojąc, co ja w nim widziałam XD