Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że ukrianki w Polsce mają często nawet większe oczekiwania niż P0lki. Juz je chyba zepsuliście waszym spermiarstwem. Przykładowo z dzisiaj, zesparowalo mnie z taką jedną. Mysle nie jakos specjalnie ładna, ale nawet nawet (jakies 7/10), a pisze tak jakby była jakimś niewiadomo czym. "many men dream of marrying me, both in Ukraine and abroad, I am looking for serious relationship but do not in hurry and watch well, but a smart, independent and serious person"

#tinder #badoo
  • 9
@essos: nope. Kobiety z Ukrainy ogolnie maja wieksze wymagania, bo tam sie glownie liczy, zeby facet byl dziany i zaradny. Plus kultura, gdzie facet dba o kobiete, kupuje jej kwiaty, mocno sie stara. Polska jest gdzies pomiedzy wschodem i zachodem w tym aspekcie, plus Polki sa ogolnie zaradniejsze i lepiej wyksztalcone od Polakow wiec radza sobie bez faceta. Dla Ukrainki czesto facet ma utrzymywac rodzine, a ona ladnie wygladac. ;-)
@japycz: nie, ja sie akurat obracam wsrod dobrze wyksztalconych i zaradnych kobiet. 90% facetow z tinderow zarabia mniej ode mnie, mi to nie przeszkadza. Jednak widze po moich kolezankach, ze wyksztalconej babce ciezko znalezc kogos na poziomie. Albo sobie wezmie przecietnego faceta z magazynu, albo czesto jest sama. Wiekszosc z moich kolezanek sama pokupowala mieszkania itd. Ogolnie ogarnietych zyciowo facetow jest malo w tym kraju. Ostatnio jest takie szoł z Dodą,