Wpis z mikrobloga

@97Turbo: to jest tymczasowa skrzynka mailowa - czyli wchodzisz na stronę oferującą taką usługę i od razu dostajesz tymczasowy adres mailowy (jego nazwa to zazwyczaj jakiś losowy ciąg znaków/cyfr), który ulega samozniszczeniu po np. 10 minutach. W tym przypadku ktoś prawdopodobnie przejął twoje konto Microsoft i właśnie podmienił adres mailowy na taki tymczasowy.

Wklep sobie w Google frazę "Microsoft tempamailbox.info" to zobaczysz więcej takich przypadków.
strusmig - @97Turbo: to jest tymczasowa skrzynka mailowa - czyli wchodzisz na stronę ...

źródło: comment_1664622139PP6WaoRKIxF9LS91jO7Dka.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@97Turbo: jeśli nie miałeś ustawionej żadnej innej metody odzyskiwania hasła to ciężko coś zrobić. Jeśli przez ten formularz nie uda się odzyskać dostępu to raczej możesz "spisać na straty" to konto: https://account.live.com/acsr

Zdajemy sobie sprawę z Twojej frustracji, gdy odkryjesz, że nie możesz odzyskać konta. Proces odzyskiwania konta został zaprojektowany w celu zapewnienia ochrony konta i jego zawartości.


Oznacza to, że nasi agenci pomocy technicznej i doradcy nie mogą zrobić więcej
  • Odpowiedz
@strusmig: ok, dziękuję za informację. Mam jeszcze jedno pytanie, ten system mam fabrycznie na lapku, czy jakbym chciał zmienić dysk hdd na którym się ten system znajduje na SDD to będą jakieś problemy związane z brakiem tego konta?
  • Odpowiedz
@97Turbo: na 99% nie będzie żadnych problemów. Jeśli laptop był zakupiony z fabrycznie zainstalowanym systemem to jego klucz jest "zaszyty" w BIOSie.

Podczas instalacji systemu są dwie opcje:
a) w ogóle nie zapyta cię o klucz (instalator sam go odczyta z BIOSu)
b) zapyta cię o klucz, ale klikniesz "nie mam klucza" i instalacja pójdzie dalej

Po połączeniu się z internetem powinna nastąpić automatyczna aktywacja systemu (na podstawie danych zassanych z
  • Odpowiedz