Wpis z mikrobloga

@Dd92: Taa i do tego zdarzało mu się „pana profesora ziębe” chwalić. Niemniej jednak po założeniu szurskiego filtra bardzo fajne były te jego preppersowe materiały. Takie swojskie jak u lekko jebniętego wujka. Dużo lepsze mi się wydają takie materiały, zwłaszcza jak ktoś jest zielony w temacie, niż jak jakis typ wystrojony jak islamski najemnik #pdk pokazuje jak przeżyć noc w polskim lesie mając do dyspozycji pół asortymentu z militaria.pl
  • Odpowiedz
@krabXT: a co to jakieś nielegalne imię ? Józefów w Polsce co nie miara a Stalin osiągnięcia ma większe w eksterminacji ludzkości niż Hitler i nikt o to się nie pruje.


@Jimitoss: Sam sobie odpowiedziałeś. Myśle ze w Polsce to hitler uchodzi powszechnie za uosobienie zła, nie Stalin
  • Odpowiedz
@Jimitoss nie jest zakazane, ale bardzo charakterystyczne i dość rzadkie, więc niejako przykleiło się do Hitlera i jest już z nim niejako tożsame. Stalin był większym lub takim samym zbrodniarzem, ale Józefów było bez liku i to imię nie miało się szansy zdać zdemonizowane.

Tak samo jakby Trump albo Tusk #!$%@? jakaś imbe, to na pewno imię Donald zostałoby nazanczone (w Stanach już pewnie jest i jak pewnie nadajesz takie imię dzieciakowi
  • Odpowiedz
@ab6661: typowy Janusz, stary pijany. On zdrowo gotował, bo miał wszystko swoje. Wszystko pływało w tłuszczu, ale wiem co jem, nie to co te lalusie z miasta, co jedzą świeże warzywa z hipermarketu.
  • Odpowiedz
@wypychacztlenu: Moja babcia miała dokładnie tak samo. Siostry zakonne przyjmowały poród i myślała ze umrze wiec nadały jej imię Irmgard. Wszyscy na nią mówią Iga bo na tym oryginalnym idzie sobie połamać język.
  • Odpowiedz
@ab6661: ja tam jego filmik oglądałem trochę dla beki, takie typowe #!$%@? starszych ludzi ze wsi.
Gość w #!$%@? koloryzował pewne tematy, jestem ciekaw czy jakby przyszła jakaś katastrofa to rzeczywiście wszystko by tak pięknie działało, czy by może ludzie prędzej nie umarli od zapraw trzymanych 25 lat. Raz ludziom w blokach kazał uprawiać ziemniaki w workach na balkonie, po czym jak pokazał ile tych ziemniaków jest, to nawet na jeden
  • Odpowiedz