Wpis z mikrobloga

@ab6661: Nie poszło to na marne. Wbrew pozorom zostawił bardzo dużo wiedzy i spopularyzował wiele tematów przetrwania, chociaż najlepszym nauczycielem nie był. Jedyny duży minus że był szurem, ale da się to przeboleć bo on to traktował bardziej jak zabawę, gdy tymczasem ci co za nim poszli zaczęli to brać na serio xD
  • Odpowiedz
@wypychacztlenu: nie do końca jako zabawę, robił nagrania z Olszańskim którego nazwał przywódcą. Oprócz tego pieprzył wiele szkodliwych bzdur między innymi o "super prezydencie" Łukaszence.
  • Odpowiedz
@krabXT: Podobno nie oddychał jak był dzieckiem, więc go chcieli ochrzcić do pochowania, a polski ksiądz nie chciał przyjąć "trupa", więc matka poszła do niemieckiego i mu nadali imię Adolf. Przynajmniej tak twierdził on sam.
  • Odpowiedz
@Dd92: To o Olszańskim to nie wiem, słyszałem jak tylko o nim wspominał na jednym filmiku jako "kumpla od wódy", ale nie żeby coś więcej. Na te jego polityczne poglądy zawsze kładłem lachę, a uwierzyć w to co gadał to mogły największe dziwadła. Są z resztą lepsze kanały o tematyce prepperskiej i okołoprepperskiej, gdzie nie ma szaleństw politycznych i innych bzdur - NOMART, nawet Kwasior czy Domowy Survival. Byłoby trochę tego
  • Odpowiedz
a co to jakieś nielegalne imię ? Józefów w Polsce co nie miara a Stalin osiągnięcia ma większe w eksterminacji ludzkości niż Hitler i nikt o to się nie pruje.


@Jimitoss: Żyjemy w świecie, w którym wszystko zależy od kontekstu.

Pójdź w środku lata w jakiejś nadmorskiej miejscowości do Biedronki w samych cottonworldach i nikt nie zwróci na ciebie uwagi.
Z drugiej strony, zrób to samo u siebie w mieście, to
  • Odpowiedz
Adolf miał "lepszy PR", niż Stalin, poza tym imię samo w sobie jest bardziej charakterystyczne.


@ab6661: Bo jest malo uzywane, brat mojego dziadka ma na imie Adolf, kompletnie mi sie to nie kojrzy z Hitlerem.
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc, jak można dać dziecku na imię "Adolf"? W którym roku gość się urodził? Wydaje się, że raczej po wojnie…


@krabXT: Nie jestem pewien czy dobrze pamiętam, ale on coś kiedyś opowiadał, że mu zmienili imię na takie po tym jak go jakiś gość uratował przed utopieniem się jak był bardzo mały.
  • Odpowiedz