Wpis z mikrobloga

@Sheena1: Mnie najbardziej #!$%@?ą ich wizyty w markecie budowlanym gdzie 20-letnia karynka tłumaczy majstrowi-januszowi z 65-letnim stażem na budowie jak działają korki rozporowe albo które wiertło jest do betonu a które do drewna xd a on jest pełnym zainteresowaniem potakuje xd
  • Odpowiedz
@Sebastian_II_Mordeczka: A wyobraźcie sobie jeszcze te wszystkie rodziny, którym nie wyremontują domu. Wbijają wam na chatę z kamerami. Nagrywają syf i biedę, już masz mokro jak sobie wyobrazisz jaki remont co odpoerdolą. Opowiadasz historię, generalnie cały dzień w świetle kamer. Nadchodzi wieczór Dowborowa staje obok, gada NO #!$%@? MACIE, ALE NIE WYREMONTUJEMY WAM DOMU,a potem zwijają się i jadą dalej.
  • Odpowiedz
@Adamalan: Kiedyś czytałem (nie wiem czy to prawda), że oni remontują te domy jak ktoś uprzednio będzie miał na to sponsora. Podobno w Polsce tak jest, a w oryginale amerykańskim już nie. Ofc nie chce mi się sprawdzać czy tak jest, na wykopie kiedyś czytałem pod tą pastą co wkleiłem.
  • Odpowiedz
A wyobraźcie sobie jeszcze te wszystkie rodziny, którym nie wyremontują domu.


@Adamalan: Wydaje mi się, ze to tak nie dziala i jak już przyjeżdża gwiazda tzn. Dowborowa, to posprawdzali ich i zrobią im na pewno remont. Ta cala decyzja czy tak czy nie to tylko żeby były emocje dla widzów.
  • Odpowiedz
20-letnia karynka tłumaczy majstrowi-januszowi z 65-letnim stażem na budowie jak działają korki rozporowe


@enzojabol: niby smieszne, ale majster-janusz ma zwykle #!$%@? i bierze takie kołki jakie akurat ma w torbie i były najtansze ;_; Kołek do betonu (żelbetu) w beton komórkowy? Proszę bardzo. Kołki fischer duopower albo rawplug 4all? A po co to komu, a do czego

niestety piszę po ostatnich doświadczeniach z "fachowcami"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@Sheena1: każdy pracujacy z babami kiedyś tego doświadczył. U mnie jest podobnie, jak coś robię i wpadnę na dobry pomysł to jest że wspólnie na to wpadliśmy, a jak coś się #!$%@? to szukanie winnych xd
  • Odpowiedz
@Sheena1: Najlepsze i tak jest to jak dzieciaki dostają duże przestronne pokoje, a rodzice łóżko w salonie z małą garderobą, gdzie i tak w sumie stoi pralka i tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Uri_: #!$%@? kołki fishera, to jest mistrzostwo!!! Najważniejsze to dobrac odpowiednie wkrety(w sensie dlugosc). Wiadomo, nie opłaca sie kupowac wkretow razem z kolkami, ale wystarczy zastosować sie do info na opakowaniu. Ja juz na innych kolkach nie robie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Uri_: no u mnie tak zlew majster przykręcił właśnie XDDD

A ja sam tylko i wyłącznie duopower, z wyjątkiem płyt GK, tam zazwyczaj używam tych samowkręcająch toggler.
  • Odpowiedz