Wpis z mikrobloga

@Sheena1: CO DARECZKU ALE JAK TO ZMĘCZONY JESTEŚ JAK DOPIERO 3 MEBLOŚCIANKI WALNĄŁEŚ, A JA TU JESZCZE WYMYŚLIŁAM, ŻE MASZ SZAFKĘ RTV NA JUŻ ZROBIĆ BO WIESZ ZA 2h FINAŁ, TRZEBA SIĘ SPRĘŻAĆ NO DASZ RADĘ JUŻ NIE FOCHAJ A TERAZ MUSZĘ LECIEĆ Z MARIKĄ DO CASTO BO PODUSZKI SAME SIĘ NIE WYBIORĄ
GlebakurfaRutkowski_Patrol - @Sheena1: CO DARECZKU ALE JAK TO ZMĘCZONY JESTEŚ JAK DOP...

źródło: comment_1664634679CgHdHPp4OEagxQEWaXnbAG.jpg

Pobierz
Kiedyś czytałem (nie wiem czy to prawda), że oni remontują te domy jak ktoś uprzednio będzie miał na to sponsora. Podobno w Polsce tak jest, a


@Sebastian_II_Mordeczka: W amerykańskim oryginale było jeszcze gorzej. I to w tak pokręcony sposób, że wszystko staje się jeszcze lepszym dystopijnym show. Biedna rodzina jedząca grzyba ze ścian dostawała super duper chatę z masą bajerów - to było pokazane. Nie pokazali za to, że rodzina musiała
@200Amra: bzdura, polecam wywiad z linku z autorami programu i jak to wygląda od środka. No ale ty to komentujesz jak typowy hejter to nie oczekuje normalnej odpowiedzi.


@PatekPhilippeTiffanyBlue: Obejrzałem i nic nie zmienia to w mojej opinii. Szukają ludzi którzy są w "potrzebie". Ta potrzeba to zrobienie remontu domu. Domu którego im zazdrości spora cześć Polaków, bo ich na niego nie stać.

Opuściłem dom rodzinny mając tylko plecak ciuchów,
@Adamalan: gościu nie tak to działa. Generalnie to dogadują się najpierw z rodziną za kamerami i dopiero im wbijają remontować. Moja koleżanka miała mieć to robione bo miała znajomą której mama pracuje w TV ale matka tej mojej znajomej się nie zgodziła xD czaicie to? I dalej żyją w chlewie. Proponowali remont za free a ta się nie zgodziło no #!$%@?.
@Sheena1: Chciałbym kiedyś zobaczyć wyjątkowy odcinek „Nasz nowy dom”. Polska DŻ, psy #!$%@? szczekają, prąd po kablach zawraca, a w Zapiździewie Małym pod trasą na Białoruś mieszka rodzina Fiutowiczów. Ojciec rodziny pięć lat temu był się #!$%@?ł pod jedyny samochód w wiosce po pijanemu, matka tyra w obozie pracy przy szparagach w Rajchu, a Kacperka z dziecięcym #!$%@?ęciem mózgowym i akustyczną Basię wychowuje ślepy dziadek z Alzheimerem i babcia, sanitariuszka w