Wpis z mikrobloga

@zieloniutkazielonka: nie przestawaj biegać/chodzić, nawet nie zauważysz, że będziesz szybszy. A nawet jeśli nie, to sam ruch spala mnóstwo kalorii i sprawi, że będziesz czuł się lepiej :) ja biegnę za tydzień półmaraton, nigdy tyle nie przebiegłam, w zeszłym tygodniu dałam radę "jedynie" 16km. Nie przejmuję się, bo jestem lepsza niż na początku, a do bicia rekordów stworzona nie jestem ;)
  • Odpowiedz
@M4t3_k1n6: fajny czas. Dobrze że nie przebiegłeś na drugą stronę trasy. Kiedyś jak tam wjechałem rowerem to okazało się, że do Ursusa można wrócić dopiero na wysokości Opaczy i do tego skacząc przez tory.
  • Odpowiedz
@Vegasik69 jak chcesz poprawić swoje czasy musisz robić treningi interwałowe. Ja ostatnio odpusciłem przez 2 miesiace i sobie tylko biegałem. Moje czasy na dyche z 42 minut zaczeły rosnać do 48, przy próbach przyspieszenia normalnie łapie zadyszkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotria: Jestem zadowolony z moich wyników, ale zawsze przecież może być lepiej co nie. Mógłbyś w jakimś skrócie napisać na czym polega taki trening interwałowy? Z góry dzięki :)
  • Odpowiedz
@Vegasik69 ja np. biegam 2 km rozgrzewki tempem powyżej 5, no i zaczynam 400 m tempem około 4:00, 200 metrów tempem 5:00 i tak 8 razy. Po takim treningu prawie wypluwam płuca. Dzień przerwy w bieganiu. Następnie bieg okolo 10 km wygodnym dla mnie tempem . Dzien przerwy i znowu trening interwałowy. Już po dwoch tygodniach odczuwam wyraźną poprawę kondycji.
  • Odpowiedz