Wpis z mikrobloga

Nie popieram putina ale w sprawie LGBT nie sposób się z nim nie zgodzić. Zachód zapomniał o swoich wartościach i doprowadzi to do jego upadku


@Viado: Gnojenie ludzi z powodu ich orientacji jest wartością, ale tylko wśród skończonych bydlaków, wypisz, wymaluj kacapskie orki i ich gwałty, ludobójstwo. Jeśli takie zbydlęcenie moralne ci imponuje, to droga na wschód otwarta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Viado: powiem że dobry odjazd, powiedz co ćpiesz.

Ten raj konserwatywny, co przoduje w ilości aborcji nawet nad lewackim zachodem. Bije rekordy w rozwodach, a nosicieli HIV szacuje się na ponad 1,5% co daje liczbę ponad 2 milionów osób.

A no tak LGBT nie nawidzi, bo sobie wroga znaleźli dla.propagandy, nie ważne że systemowo używa gwałtu na mężczyznach:
  • Odpowiedz
Oho już jest pierwszy który mnie wyzywa od ruskich onuc bo mam inne zdanie niż mainstream xD


@Viado: ty nie jestes zadnym antysystemowcem co ma inna opinie niz mainstream, ty jesteś zwykłym gamoniem. 30 lat temu tylko twoja wieś by wiedziała, żeś głąb - w dzisiejszych czasach kiedy mamy internet masa głąbów twojego pokroju moze sie nawzajem walidować a cały swiat musi czytac te debilizmy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BiesONE: kluczowe jest to, że wykopki żyją jak wahadło - albo cała w jedną stronę albo cała w drugą stronę. W przeciwnym wypadku przepalają się styki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Viado: Przeciwnicy LGBT głoszą swoje tezy do czasu, gdy w ich rodzinie pojawi się taka osoba. Wiem z doświadczenia. Do czasu gdy ukochany syn albo córka powie tatusi, że kocha inaczej. Obecne pokolenie rodziców nie pozostaje konserwatywne tylko zaczyna głosić tezę, że to ich sprawa (dziecka)... Patrząc na kacapie patrz całościowo: największa w Europie narkomania, bezdomność wśród dzieci (nieliczna w świecie- te dzieci są bite, wykorzystywane seksualnie i żyją jak
  • Odpowiedz
Nie popieram putina ale w sprawie LGBT nie sposób się z nim nie zgodzić


@Viado: W sensie z czym? W tym by części obywateli nie dać pełni praw? Dlaczego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz