Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@Viado: konfederata, kryptopisowiec, rosyjski propagandysta, szur i kretyn - zaiste, to zdecydowanie zbyt często spotykana kombinacja na tym portalu.
  • Odpowiedz
@Viado: multi kulti Szwecja miała upaść a to Rosja upada. Rosja taka z wartościami i chrześcijańska a to że bije rekordy w aborcji, narkomanii i roznoszeniu wirusa HIV nie ma znaczenia
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: Kiedy na zacofanym Zachodzie homosiów pakowano do więzień, w postępowej Rosji bolszewicy zaprzestali ścigania za takie stosunki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vrim: łoooo panie, chyba nie nadążam za konfederackim wahadełkiem, od kiedy kuce popierają i wychwalają bolszewików?
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Zaskoczyłeś mnie. Bym raczej się spodziewał, że naskoczysz na mnie, iż taki ze mnie wolnościowiec niepopierający rozsądnego liberalizmu bolszewików. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to już nie można w żadnym temacie popierać Putina? jesteście tacy sami jak Putin


@CryptoPump: jestesmy jak putin, bo nie jestesmy zamordystami ktorzy twierdza ze przez 2 gejow trzymajacych sie za reke europa upadnie?
  • Odpowiedz
@Viado: A dziwisz się, że cię szufladkują z Putinem? To są ideały rosyjski, bliskowschodnie czy jakichś afrykańskich batustanów. Sam się pchasz do tej przegródki. Poza tym normalne jest, że często jedne zaściankowe poglądy idą w parze z innymi :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Viado to nie jest jego stanowisko a tylko instrumentalna argumentacja. On ma to totalnie w dupie ważne są surowce biznesy i jego wielkość jako przywódcy bo dzięki tym pierwszym uzyska to drugie.
  • Odpowiedz