Wpis z mikrobloga

@CynicznyDlugouch: Jak na razie to Garadiela jest tu demonizowana. Adar ją nawet porównał do Morgotha. Serio ten serial jest głupi, ale nie jest jakoś mocno upolityczniony jak na dzisiejsze standardy. Jakby Sauron był czarny to dopiero byłby ból dupy.
  • Odpowiedz
@MWittmann: Przecież nawet jest retrospekcja jak on klęczy przed Adarem. Nie pamięta go bo jest jednym z wielu. Przeprasza za swoje czyny bo się poddał i klękał przed orkami. To zrobił co jest wyraźnie pokazane w retrospekcji i nie wiem po co tworzyć jakieś teorie z dupy.

Miecz Adar przekazał temu staruchowi co wbił go później. Też to jest pokazane jak mu każe jechać z tym przed najazdem czy tam na
  • Odpowiedz
@Al-3_x: z tym złem wcielonym to byl żart. Ale jak widać nie do końca czytelny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ogólnie zgadzam się, że serial nie jest aż tak skażony poprawnością polityczną. I mimo tego, że jest słaby to ogląda mi się go w miarę dobrze.
  • Odpowiedz
@MWittmann: więźniem numenoru i doradca był później i to jawnie jako sauron. Już po stworzeniu pierścieni i wypowiedzeniu wojny elfom, gdy al pharazon przyplynal i sauron się poddał. Także trochę pomieszales kolejność. Co oczywiście nie znaczy że nie okaże się tutaj sauronem za jakiś czas :) z tym że znowu musiałby zmienić postać w pięknego elfa/majara pana darów, który nauczy "twojego starego" robić pierścienie
  • Odpowiedz
@Edi93: no raczej powinno. Max co może z niego być to jeden z nazguli ale bardzo prawdopodobne jest to że jest przed przed ostatnią forma saurona :) może po tym wybuchu już zniknie i pojawi się jako lord of gifts u twojego starego i Cezarego w eregionie hehe. Poza tym to nie te gory chyba że mają wyemigrować na zachód teraz aż na tereny na południe od późniejszego rohanu, edoras. To
  • Odpowiedz