Wpis z mikrobloga

Ja to wgl jestem przerażony tej całej mody na energetyki. Każdy zdrowomyślący człowiek wie, że to syf - oczywiście nie zaszkodzi jak raz na kiedyś się napijesz tak samo jak coli czy fanty, ale wprowadzanie tego na stałe do diety.....
Niech Ci mądralińscy pogadają sobie z lekarzami neurologami to zmienią zdanie i przynajmniej przestaną szkodzić tym dzieciakom przez takie filmy.
  • Odpowiedz
Ja to wgl jestem przerażony tej całej mody na energetyki.


@karol3312: chłopie. Kofeina, tauryna, czy guarana + cukier albo nie, jeżeli mówimy o prouktach zero, a afera jakby tam dodawali ołowiu i rtęci.

Przerażony to byś mógł być jakby młodzież łykała po 600mg kofy z rana, a nie dlatego, że ktoś sobie wypije smacznego monsterka zero, który ma 150 mg i zero kcal.
  • Odpowiedz
@Ojciec_Makumba: te apki które oceniają jakość produktu są #!$%@? warte, co z tego że jest benzoesan sodu skoro rakotwórczy jest w połączeniu z witamina C, a jest kompletnie nieszkodliwy do pewnej dawki? Tak samo jako szkodliwe takie strony oceniają proszki izotoniczne które piję podczas cardio, bo, uwaga, mają cukier XD Ktoś po prostu wklepuje bez żadnego zastanowienia substancje bez uwzględnienia dawki a idioci temu wierzą

@Luk_1mex: masz tutaj lepszy materiał.
Wormditt - @OjciecMakumba: te apki które oceniają jakość produktu są #!$%@? warte, co...
  • Odpowiedz
@Soothsayer: @MirkobIog: @karol3312: @Wormditt: mordeczki, chyba zapominacie o jednej rzeczy, mianowicie główną grupą docelową są dzieciaki które zobaczyły napój u swojego ulubionego youtubera/streamera, sam kontent wk jest również kierowany do kidosów (wystarczy spojrzeć na kanał). Wiadomo ze w tych fimikach powiedzą że nie są AŻ takie złe, ale biorąc pod uwagę że dzieciaki piją tego w #!$%@? i i tak są mega odpalone. Ciekawe że saker nie poruszył
Luk_1mex - @Soothsayer: @MirkobIog: @karol3312: @Wormditt: mordeczki, chyba zapominac...

źródło: comment_1664529712pEAn8zXyqAMVjOVH3Jhv5m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Luk_1mex: no wiadomo, że jest patologia z kofeiną u dzieciaków, znam rodziców którzy dzieciom zakazują energoli ale bez problemu poją ich "pyszną kawką"
@Ojciec_Makumba: tylko że mało kto tak robi, a diety nie można traktować zero-jedynkowo. Równie dobrze wodę można wpisać jako mocno szkodliwy produkt bo też można nią się zatruć jak wypijesz sporą jej ilość
  • Odpowiedz
@Luk_1mex: Śmieszy mnie to, że te „merytoryczne” filmy u WK nagrywa zawsze saker w takiej otoczce jakby był doktorem i znawcą, a jest najbardziej #!$%@? z ekipy i ze zdrowym trybem życia nie ma nic wspólnego.
Przecież on sie #!$%@? przy bieganiu na bieżni 4fun XDDD Chłop jest jedna wielką kontuzją i to wszystko na własne życzenie
  • Odpowiedz