Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: Z jednej strony to ktoś musi być ambasadorem childfree, ale z drugiej to jak wam (widzę ciągle te same konta) się to nie nudzi XD

Wy się budzicie i myślicie: "THanks God, I don't have kids" i postujecie sobie?

PS content dobry także dawaj dalej.
  • Odpowiedz
@Urajah:

Z jednej strony to ktoś musi być ambasadorem childfree, ale z drugiej to jak wam (widzę ciągle te same konta) się to nie nudzi XD

No właśnie trochę nudzi, stąd rzadko już coś wrzucam, bo memy już te lepsze były, a w kolejną gównoburzę nie chce mi się bawić, ale wczoraj przypadkiem tego oto memeska widzieliśmy z różową, i skiśliśmy oboje srogo, toteż trzeba się podzielić ze społecznością xD

Wy
  • Odpowiedz
Wy się budzicie i myślicie: "THanks God, I don't have kids"


@Urajah: nieironicznie ja tak właśnie mam. W wielu innych sytuacjach też, zwłaszcza jak widzę gdzieś robiącego inbe albo drącego się guwniaka i jego zmęczonych rodziców. Podobne myśli tylko o psach mam w każdy zimny, deszczowy poranek, kiedy robię sobie kawę i patrzę przez okno na przemoczonych i zmarzniętych ludzi wyprowadzających kundle xD
  • Odpowiedz
@ToksycznySocjopata: oj jeszcze pół roku temu tak samo myślałem, teraz oddałbym duszę żeby być "prawdziwym" tatą dla takiej jednej dziewczynki, chociaż i tak mnie za takiego uważa ( ͡° ͜ʖ ͡°) i powiem ci że strasznie się mylisz tak i jak i ja się myliłem
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Tak jest. Kot czy pies ma chociaż miłe w dotyku futro i większość czasu siedzi spokojnie a taki gówniarz tylko #!$%@?, ciągle czegoś chce i potrafi drzeć morde w najmniej spodziewanych momentach. Już nie wspomnę o kosztach utrzymania gówniarza vs. kota albo psa
  • Odpowiedz
Do dzieci mówić "Sperma domowa" to jest niepojęte. Nie ważne w jakim przypadku. Gościu lepiej do lekarza się zapisz na badanie głowy, bo bardzo prawdopodobne, że masz jakieś problemy z nią.

Nie gloryfikuję dzieci, ani nie jestem za tym żeby każdy je miał. Sam ich nie posiadam. Ale jakbyś się odezwał w taki sposób w moim otoczeniu do jakiegokolwiek dziecka, choćby najgorszego, to bym Ciebie wyprowadził w sposób odpowiedni dla takich podludzi
  • Odpowiedz
@Somsiad7231: Jakoś bratu tak mówię na jego dzieci (oczywiście nie przy nich) i ma z tego bekę, a z niego nie jest żaden gagatek, po prostu nie ma kija w dupie i wie że nie mówię tego obraźliwie. I zresztą jak Ty chcesz mnie "wyprowadzić" z obsranymi gaciami

@grand_khavatari: No khutasa do waginy mi na siłę nie wpychają na szczęście ale cały czas nagabują, a Ci dzieciaci loserzy co oprócz
  • Odpowiedz