Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Ale jakbyś się odezwał w taki sposób w moim otoczeniu do jakiegokolwiek dziecka, choćby najgorszego, to bym Ciebie wyprowadził w sposób odpowiedni dla takich podludzi jak Ty.


@Somsiad7231: chooja byś zrobił colego xD
  • Odpowiedz
teraz oddałbym duszę żeby być "prawdziwym" tatą dla takiej jednej dziewczynki, chociaż i tak mnie za takiego uważa


@Kaiborr: adoptowałeś dzieciaka, czy przygarnąłeś samotną matkę? Nie wiem jak to rozumieć xD
  • Odpowiedz
@Urajah No ja tak mam. Nie wyobrażam sobie pakować w #!$%@? siana na dziecko, które nie ma w tym kraju przyszłości, a nie wiadomo czy ta inwestycja się zwróci. Wolę pakować w siebie, swoje hobby czy jedzenie i żyć w zgodzie ze sobą niż ulegać presjom społeczeństwa. Teraz ida trudne czasy, o pieniadze i tak się martwić nie musze dlatego, że nie mam dzieci. A tak to bym siedzial na kredycie, gryzł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ToksycznySocjopata: Ale wiesz, że to bardzo fajnie mieć psy? Sam mam 3 i to, że czasami się idzie w brzydką pogodę wcale nie przeszkadza a psy dają bardzo dużo radości ale nie masz o tym pojęcia, bo skąd.
  • Odpowiedz
@dnasstorm: miałem psa w dzieciństwie, w rodzinie jest parę psów, wiem z czym to się wiąże. Serio myślisz, że tak o sobie to napisałem? Swoją drogą nie znam ani jednej osoby, która nigdy nie miała psa, takich chyba nie ma xd

Lubię się bawić z psami i je pogłaskać, ale nie jest to dla mnie tak ogromna przyjemność, żeby skazywać się na tyle obowiązków. Generalnie lubię (prawie) wszystkie zwierzęta, ale musiałbym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ToksycznySocjopata: Jest dużo osób, które nigdy nie miały psa.

Tyle obowiązków? Mam 3 psy, karmie rano i wieczorem, spacer raz dziennie (który jest również bardzo dobry dla mnie). Gdyby nie psy to bym tak często na spacer nie chodził. Czasami trzeba je zabrać do weterynarza i to tyle no ale co kto lubi.
  • Odpowiedz
Wy się budzicie i myślicie: "THanks God, I don't have kids" i postujecie sobie?

@Urajah: Zdanie klucz "wy się budzicie" - sami, wtedy kiedy chcemy. W przeciwieństwie do właścicieli kaszojadów, których budzi ryk smarka o 3 w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tyle obowiązków? Mam 3 psy, karmie rano i wieczorem, spacer raz dziennie


@dnasstorm: cumplu, mi nie przeszkadza że się cieszysz z posiadania swoich futrzaków, ale nie umniejszaj obowiązków na siłę. Większość psów wymaga częstszych spacerów niż 1 dziennie. Niektóre wymagają tresury. Na spacerze trzeba sprzątać gówno. Trzeba trzymać w domu śmierdzące żarcie. Przy wyjazdach pies jest kulą u nogi, zostawić go w domu też ciężko, trzeba kombinować opiekę jak z dzieckiem.
  • Odpowiedz