Wpis z mikrobloga

@Daldek: poszukaj na fb grupy, w której wiara się umawia na granie. W każdym mieście praktycznie taka jest.

Ogarnij też z tagami (nie pilkanozna bo ten tag służy do czegoś innego), bo na wykopie gdzie siedzi wiara z całej polski raczej nie umówisz się na granie w piłkę.
@Shady: Dlatego wołam tagiem "wroclaw". Jestem już w grupie playarena na fb, ale stwierdziłem, że tutaj też mogę poszukać, co mi szkodzi? :d

@PanKara: Ja gram w miarę regularnie ale i tak jestem drewniany :D Jak się zbierze trochę ludzi to można pomyśleć o założeniu własnej drużyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanKara: Trudniej będzie zebrać tyle osób. 10 tj. minimum żeby gra miała sens. Ja od siebie z uczelni mogę skołować ze 2-3 osoby, więc może da radę coś ogarnąć w weekend jeśli pogoda się utrzyma.
@PanKara: @sidhellfire: @badasq: @subterranean4: @szoorstki: @Quisto: @BojtaS: @gierekg: No to mamy już prawie skompletowaną ekipę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz 2 ważne pytania: kiedy i gdzie? Niech każdy napisze kiedy może grać i z której części Wrocławia jest, żeby nie musiał się pchać przez całe miasto. http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/1366657,gdzie-we-wroclawiu-pograsz-w-pilke-lista-boisk,id,t.html Tutaj jest link do strony z boiskami na których można pograć. Wyczaiłem fajne