Wpis z mikrobloga

Kochany pamiętniczku,

Dzisiaj bez słowa wpie*doliłem się w przychodni przed 15-osobową kolejkę starych bab do recepcji, kładąc tylko na ladzie mojego świętego Graala - legitymację zasłużonego dawcy krwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spojrzenia pruchna, do którego nawet nie dotarło co się właśnie odwaliło były piękne.
Ale nie tak piękne jak mina starej babki, która podeszła do mnie (już byłem po zdjęciu RTG i czekałem na płytkę) i powiedziała:
- 30 minut czekania i jeszcze nie wiadomo czy te zdjęcie zrobią!
Na co tylko się uśmiechnąłem i odparłem:
- Ja nie wiem, gdzie Pani tyle czekała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czuję, że to był dobry dzień xDD

Pamiętajcie mireczki, jak macie okazje dowalić im za pis i kościół, to trzeba korzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przychodnia #nfz #barylkakrwi #zhdk #takaprawda
Nortom - Kochany pamiętniczku,

Dzisiaj bez słowa wpie*doliłem się w przychodni prz...

źródło: comment_1664453748QHfGjNm34R5uXJoITv81iD.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Filipiak20: paaanie, z gipsem na nodze i kuśtykając o kulach to nawet się odezwać bali ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw, jak ktoś ma zhdk i nie korzysta z uprawnień to jest frajerem wg mnie, chociaż ja ze swojej strony przepuszczam tylko matki w ciąży i jak widzę, że bombelki mają a sam wiem jak to jest z maluchem iść do lekarza ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@LowcaZMroku: jeszcze mi się nie zdarzyło, ale jak spotkam to najpierw spytam jaki stopień, bo ja mam II, zaraz I, a jak ten sam to w najbardziej logiczny sposób: kamień papier nożyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nortom: Nie wiem - ja po prostu dzwonię lub w ostateczności idę do rejestracji pokazuje zhdk i dostaje termin? Musiałbym być #!$%@?, aby rano iść na otwarcie, lub stać w kolejce. Stopień zhdk nie ma znaczenia przy uprawnieniach ;)
  • Odpowiedz