Wpis z mikrobloga

We Władywostoku pracownicy służby poborowej nie są wpuszczani, do klatki schodowej jak dzwonią, więc sprytni panowie wchodzą innymi sposobami

Ps. Na dniach opuszczam wykop. Będzie tylko do kontaktu. Szukam alternatywy. Mój tag nie może być archiwum wojny, jak wyparowują mi rzeczy albo są moderowane, bo jakiś psychofan zgłasza wszystko, co dodam

#aryoconcent #wojna #rosja #donbaswar #ukraina
https://zrzutka.pl/vadmsb - drony dla ukraińskiej armii
https://buycoffee.to/_234_2S - wesprzyj moje hobby
Aryo - We Władywostoku pracownicy służby poborowej nie są wpuszczani, do klatki schod...
  • 71
  • Odpowiedz
a cross posting na wykop?


@tptak: Już to praktykuję z wykop, ale dodając kolejną alternatywę będę miał crossposting twitter, wykop i telegram/hejto/czy cokolwiek to będę tracił więcej czasu na postowanie niż faktyczne pisanie co widzimy na zdjęciu lub filmie
  • Odpowiedz
@Aryo A nie myślałeś, żeby mieć jakiś profil na FB? Myślę, że o zasięgi by było łatwo, można to wrzucać na różne grupki tematyczne, a tego jest nie mało.
  • Odpowiedz
@Aryo: w zasadzie nigdy nie udzielałem sie na wykopie. Po prostu czesto zaglądam do Twojego Tagu. Mysle ze sa tysiące takich jak ja użytkowników . Jezeli jestes zmuszony i nie widzisz alternatywny to bardzo bym Ciebie prosil abyś zadbał o fakt informacji gdzie bedzie mozna Ciebie znalesc :). Robisz chłopie mega robote !
  • Odpowiedz
@Aryo: A co myślisz o Discord? tam mógłbyś sobie porobić kanały takie gdzie Tylko Ty możesz wrzucać i odpowiednie pokoje gdzie można by gadać normalnie :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@Aryo: reddit. Założysz własnego suba. Żadnych limitów i sam będziesz moderatorem. No i dużo lepszy sposób dystrybucji starych postów (fb nie nadaje się do archiwizowania starych postów bo kto by tyle scrollował)
R/combatfootage i podobne ukraińskie się utrzymują to z twoim nie byłoby problemu
  • Odpowiedz
@Aryo: są narzędzia, żeby robić automatyczne reposty na różne social media na raz.
Źródło np głupi wordpress, albo inne, gdzie kontentu nikt ci nie skasuje, a reszta leci z automatu na podefiniowane konta.
  • Odpowiedz
spróbuj zrobić własnego suba na reddicie.


@Vayloren: Problemem redita jest to, że próbuje zmusić userów do założenia konta. Telegram robi tak tylko jak film jest długi i nie wyświetli go w przeglądarce
  • Odpowiedz
@Aryo: a ludzie się zastanawiają, czemu Wykop traci użytkowników. iksde.
Kanał na Telegramie z opcją komentowania zawartości byłby całkiem dobrym wyjściem dla telegramowiczów, ale sam w sobie Telegram jest bardziej hermetyczny, niż Wykop czy Twitter, co trochę przeszkadza.
  • Odpowiedz