Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Teraz już rozumiem jak się czuli Niemcy, brytole czy francuzi przyjeżdżający do Polski przez ostatnie 15 lat...

Według mowy wykopkowej jestem high value man (dzisiaj dowiedział się co to czytając tag tinder), wysoki, 33 lata, sport od 15 lat, body fat 13.2, mieszkam w Zurychu, zarabiam w dolarach i frankach szwajcarskich, mam 3 nieruchomości w Polsce które wynajmuje.

Odpalam tindera w Szwajcarii i jak mówię że jestem z Polski to odzew taki sobie, dla nich polska to taki Kirgistan, może trochę lepiej taka Turcja. Ciekawy kraj, daleko, inna waluta, religijny.

A teraz, pierwszy raz przyjechałem do Polski po półtora roku, odpalam tinder w #krakow i po chwili mam setki matchy. "peklowanie" mogę mieć codziennie jak tylko wspomnę że mieszkam w Szwajcarii i ze pracuje w finansjerze jako prawnik. Ukrainki, polki, erasmuski, studentki. Blondynki, brunetki, szare myszki.

Teraz już rozumiem jak ci brytyjczycy się czuli u nas przez tyle lat... A ja się dziwiłem że żadna nie dawała mi szansy jak studiowałem te lata temu. Hahaha.

#tinder #szwajcaria ♯ukraina

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6334811fdcf9cccaa52ad683
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
Kolega z Polski pokazał mi kiedyś swojego Tindera , mieszka tak jak ja w Zurychu i naprawdę zainteresowanie jest duże jeśli wyglądasz w miarę ok i mieszkasz i pracujesz w Szwajcarii.
On mi te matche pokazał jak zaczęła się pandemia i Tinder udostępnił za darmo jakąś funkcję typu paszport i teraz każdy na całym świecie mógł sobie wybrać swoją lokalizację dowolnie. Nagle na aplikacji w Zurychu pojawiło się multum azjatek, Ukrainek, Rosjanek,