Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W mojej pracy jest laska poniżej 26 r. ż.

Zarabia około 3.4 na rękę, gdyby zapisała się na jakąkolwiek uczelnie to by miała na rekę około 5k/msc bo jest na zleceniu.

Tłumaczę jej to. A w odpowiedzi ona "Nie lubię kombinować, nie chcę"
A narzeka na to, że mało zarabia xD

To kto jest #!$%@?ęty ja czy ona?

#pytanie #pracbaza #zarobki #rozowepaski #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63341736dcf9cccaa52acfbf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie zna detali. Uświadom ją, że w szkołach zaocznych (technikum jakieś, albo kurs dziwny jakiś) 3/4 uczniów to uczniowe widmo, a ci co chodzą to chodzą tak, że w klasie jest kilka osób na zajęciach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie do PPK się nie zapisują choć to czysty zysk przy comiesięcznych wypłatach, a ty myślisz, że jakaś bladź będzie wysilała łepetynę, żeby więcej zarabiać?

Po co? I tak znajdzie frajera co wszytko jej zafunduje nawet jakby była bezrobotna. ()
  • Odpowiedz
@Nemayu: zaciekawiłeś mnie. Mam 22 lata, po technikum, matura. Powiedzmy ok. 5200 brutto na uop. Musiałbym się zapisac na szkole zaoczna czy studia zaoczne by przejść na zlecenie i dostawac brutto do reki?
  • Odpowiedz
Drzewostan: @kuba0139: odpowiadam, z doświadczenia. Poniżej 26 lat i umowa o prace - nie placisz dochodowego, ale placisz na zusy i inne zdrowotne. Ponizej 26 lat i tylko zlecenie - #!$%@?, takie same pieniadze jak na UoP ale mniej praw. Jeśli chciałbyś brutto=netto to do 26 roku zycia musisz byc studentem na zleceniu, do 24 roku zycia uczniem na zleceniu, np w jakiejs policealnej randomowej.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@kuba0139: Normalnie byle jaka szkoła. Trzeba mieć status ucznia lub słuchacza, a nie koniecznie studenta. Dla pewności możesz wziąć papier, że zaświadcza się, że jesteś uczniem takiej i takiej szkoły, na takim kierunku, ale będą się pytać do czego ci to.
  • Odpowiedz