Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ocho96: umiejętność obsługi programów magazynowych to spory atut. Wszystko zależy jak magazyn jest dobrze zorganizowany. Jeśli wydawanie / przyjęcie towaru odbywa się za pomocą programu do odpowiedniej lokalizacji magazynowej to wystarczy, że odróżniasz producentów części i potrafisz przeczytać numer katalogowy / EAN z etykiety produktu. Jak masz swój samochód to pewnie wiesz z jakich części się składa mniej więcej, znajomość producentów i ich brandingu również jest pomocna. Chyba że idziesz na
Napisze Ci z doświadczenia. Rekrutowalem na magazyniera kilka razy…
Generalnie ilość zgłoszeń na magazynierów otrzymujemy mnóstwo, ale duża cześć osób nawet nie zjawia się na rozmowę. Bądź punktualnie i wyglądaj na pewnego siebie. Chodzi o to abyś wyglądał na osobę za która nie trzeba będzie wciąż chodzić i jej wszystko pokazywać. Jezeli często zmieniasz prace i zostaniesz o to spytany, uważaj co odpowiadasz. Może powstac z tego wrażenie ze jesteś niestabilny. To
@bronx:

Chodzi o to abyś wyglądał na osobę za która nie trzeba będzie wciąż chodzić i jej wszystko pokazywać


Tu jest największy problem, bo nie mam doświadczenia żadnego w tym obszarze, w sensie wiem że w magazynie są sektory i są ponumerowane i w nich są często rzeczy i tyle. Wiem też że trzeba rozładować auto, czyli pewnie wziąć te rzeczy gdzieś wywalić do określonego sektora, a potem roznieść je już