Wpis z mikrobloga

@Valorcrest: kiedyś mieli wg traktatu wersalskiego, wprawdzie w Hamburgu, teraz ten teren tylko dzierżawią, ale mieli, w sumie w Polsce, w Szczecinie też jakiś czas mieli dostęp do morza, swoją wolną strefę.
@Werdna: dobrze dla Ciebie, że masz takie doświadczenia. ja będąc dwukrotnie w czechach spotykałem się ze złym nastawieniem, chociażby w restauracji. ba, raz mi oponę przebili, bo najwidoczniej stanąłem na odwiecznym miejscu parkingowym jaśnie praskiego janusza.

@Tytanowy: badanie przeprowadzone wśród 10 czechów w praskim barze po kilku lagerach? bo dosyć ciężko mi w to uwierzyć. tak samo mnie śmieszy robienie sobie u nas kultu bratniego narodu czeskiego - bo niby
badanie przeprowadzone wśród 10 Czechów w praskim barze po kilku lagerach? bo dosyć ciężko mi w to uwierzyć. tak samo mnie śmieszy robienie sobie u nas kultu bratniego narodu czeskiego - bo niby na jakiej podstawie? bo są ateistami? czy mają śmieszny język?


@295181413512129: Masz link powyżej.

Nie chce mi się rozwodzić, bo wyglądasz na średnio zainteresowanego poważną dyskusją. O żadnym kulcie bratniego narodu nigdy nie słyszałem, ale w Czechach jak
najwidoczniej gimboateistom nie przeszkadza, że czesi nas nienawidzą

@295181413512129:
Nie no, z tą nienawiścią to bzdura, chyba że jedynymi Czechami z jakimi ktoś miał do czynienia była czeska drogówka xD
Zwykli Czesi nie mają jakiegoś negatywnego stosunku do Polaków. Niemniej jednak faktem jest że wykopki walą konia do Czechów tak jakby to był jakiś raj na ziemi, podczas gdy jest to tylko nieco bogatszy kraj od Polski i to też nie