Wpis z mikrobloga

@Zabi96: ale po co ma kogoś uświadamiać o oczywistych rzeczach? Audiofile też kupują przewody po 20k i "czują" różnicę. Nie moja brożka jak ktoś lubi wierzyć w magię.
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: Powiem ci jak było, będąc kilkukrotnie z żoną w Sephora, Doouglas, zawsze nakładałem sobie DS i te psikane z testerów to było niebo, raj dla mojej duszy i ciała. Recenzje zbierał wyśmienite. Żona na urodziny kupiła mi w prezencie DS i po użyciu nie było efektu łał. Sprawdzaliśmy tu na tagu czy oryginał, wszystko było ok. No to skoro taki słabeusz oddałem go synowi a on oddał mi go z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beekeeper: uwierz mi że nawet amator poczuje różnice w takim Spicebomb z 2022 roku a takim z 2014.
Oczywiście na korzyść starszej wersji. Jesteś pierwszy raz na tagu?
  • Odpowiedz
@Zabi96: tak, pierwszy raz, co nie zmienia faktu, że wiem mniej - więcej jak są robione. Czy twierdzisz, że perfumy nie mają daty ważności i nie warto na to zwracać uwagi? Też handlujesz perfumami na wykopie?

https://proficredit.pl/blog/czy-perfumy-maja-date-waznosci/

W przypadku perfum jest to zwykle od 1 do 3 lat od daty produkcji. Data ważności perfum najczęściej umieszczana jest na ich zewnętrznym opakowaniu, czyli kartoniku. Problem w tym, że mało kto zdaje sobie
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: Nie jestem na żadnym tagu, pojawiło się u góry na mikro. Zadałem proste pytanie o produkt, którym handlujesz i nawet nie umiałeś udzielić odpowiedzi o datę ważności :) Potem próba wyśmiewania i zaklinania rzeczywistości. Fakty są jednak inne, bo każde perfumy mają datę ważności. Generalnie widzę, że pełna profeska na "tagu" i masa "fachowców" :) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fakty są jednak inne


@Beekeeper: fakty są takie, że goowno wiesz, a zgrywasz eksperta, bo przeczytałeś coś na stronie proficredit, która zajmuje się pożyczkami czy ściąganiem wierzytelności XD
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: w przeciwieństwie do ciebie nie zgrywam eksperta, bo to są podstawy. Skoro każdy producent przewiduje datę ważności na produkcie, to pewnie jest ku temu jakiś powód. Mówi też o takich rzeczach chemia. Próbując kwestionować tak podstawowe rzeczy świadczy to tylko o tobie i twojej wiedzy. Przypuszczam, że nawet nie wiedziałeś, gdzie szukać daty ważności/produkcji perfum :)

Zawsze fascynuje mnie poziom ludzkiej głupoty, zaklinania rzeczywistości, nawet tak w oczywistych kwestiach -
  • Odpowiedz
@Beekeeper: przewidują datę ważności, bo taki jest wymóg prawny. Poza tym to jest na rękę producentom, gdyby perfumy się psuły i co chwile trzeba by było je ponownie kupować.
  • Odpowiedz
Przyjmę wszystkie flakony po terminie, pokrywam koszty wysyłki ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: jak macie jakieś stare łysky to również mogę zutylizować za darmo.
  • Odpowiedz
@pepedros: Czyli perfumy nigdy nie tracą na jakości i nie mają terminu ważności? Nowa chemia powstaje? Przecież ten cały tag to jak audiofile :D Trzymaj sobie w domu perfumy ile chcesz, nawet na słońcu i otwarte, ale jak czymś handlujesz i zarabiasz kasę, to warto takie rzeczy podawać i pytać o to. Ok, pozdrawiam Was "panowie", bo dla mnie to tag magiczny, poziom abstrakcji i wiary jest za duży.
  • Odpowiedz
@pepedros: wiesz, że ja jestem pszczelarzem? Pierwsza rzecz, to odebranym miodem nie powinno się karmić pszczół ze względu na ZA, a druga sprawa jak posiedzi kilka lat to ma więcej HMF i nie można nim karmić, dlatego tak, miód zmienia swój skład chemiczny z biegiem lat i staje się toksyczny dla pszczół. Ja nie jestem magikiem, czy handlowcem i podstawy chemii, mikrobiologii znam, w przeciwieństwie do magików na tym śmiesznym tagu.
  • Odpowiedz
@Hydrant667: dziękuję i za razem sorry, ja akurat Cię nie pamiętam, ale przez grzeczność nie zaprzeczę. Rozmawialiśmy o perfumach i magii. Dlatego uważam, że poziom twojej argumentacji jest ujemny oraz wulgarny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wnioskuje z tego, że nie wiesz jaka jest data ważności, to może podaj datę produkcji. Perfumy z każdym miesiącem tracą swoją jakość - o czym chyba wielu zapomina.


@Beekeeper: Dlatego ludzie oddaja stare nikomu nie potrzebne 40letnie perfumy po $1000

Nie ma to jak robic z siebie debila XDDDDD
  • Odpowiedz