Wpis z mikrobloga

@Beekeeper: Z datą ważności na perfumach jest tak samo jak z datą na wódce, wodzie, miodzie czy paście do zębów. Przepisy nakazują żeby była, to jest. Dodatkowa sprawa to rozkładanie się opakowania czy przechowywanie (zła temperatura/nasłonecznienie/wilgotność mogą zepsuć odbiór wielu rzeczy, nie tylko perfum). Dodatkowo perfumy to mieszanka różnych składników, które z czasem mogą zachowywać się jak alkohol (w końcu alkohol to baza perfum) i zależnie od wieku mogą zmieniać swoje
  • Odpowiedz
@Beekeeper: no dobrze, ale cytujesz ludzi którym na ręke jest wypierdzielanie flakonów, najlepiej zaraz dzień po zakupie, albo zaraz po wyjściu ze sklepu
zacytuj jakąś pracę naukową na dany temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mi się nie chce szukać bo jestem leniwym, niestabilnym emocjonalnie wyrzutkiem z IQ jednocyfrowym i nigdy nie dotrę do twojego poziomu pretensjonalności XD
  • Odpowiedz
@alvaro1989: możesz mnie obrażać dalej, jednak fakt jest jeden, że mam rację i nikt z rozemocjonowanych perfumiarzy nie wszedł nawet w jakąś merytoryczną dyskusję na dowody. Jedynie Paayor wykazał się jakimś logicznym myśleniem. Odbij ode mnie dzieciaku, bo nie umiesz udowodnić swoich błędnych i magicznych teorii.

@loopie96: problem jest w tym, że w linku który podałem jest właśnie opisany problem, o którym piszesz i jest na niego odpowiedz. I ty
  • Odpowiedz