Wpis z mikrobloga

@eric2kretek: super argument - przecież ja wiem, że na świecie jest dużo idiotów i ten temat to też potwierdza. To są oczywiste kwestie, że perfumy mają datę ważności i kolejny raz mnie wołasz i twierdzisz, że 2+2 nie równa się 4, bo ty wierzysz, że to nieskończoność. No możesz mieć swoje dzbaniarskie teorie, jak reszta fanatyków, ale fakty są inne i chemii się nie oszuka, bo to jest nauka, a nie
  • Odpowiedz
@eric2kretek: a co konkretnie jest trollowaniem typie? Ty też wierzysz, że perfumy nie mają terminów ważności, wbrew nauce? Przecież my tutaj mamy dyskusję na 65 postów, w której muszę udowadniać to, że ziemia jest okrągła i jest to dla mnie fascynujące jak oderwani potrafią być ludzie. Rzuciła się na mnie banda "perfumiarzy", którzy w mojej opinii, żyją w jakimś alternatywnym i magicznym świecie. Macie tutaj jakąś enklawę - jeden z bardziej
  • Odpowiedz
@Beekeeper: wbrew nauce właśnie perfumy terminy mają, bo muszą mieć i są losowo rzucane przez producentów zależnie od prawa w danym państwie, doucz się a wtedy się wymądrzaj
no przecież fakt że ludzie mają i 50 letnie flakony którym nic nie jest nic nie znaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
weź se wracaj pszczoły hodować a nie tag obrażać
panie mikrobiologu czy tam inny płaskoziemcu
  • Odpowiedz
@ultramale: przeczytaj całość. To nie ja zacząłem obrażać. Przecież ci ludzie kwestionują podstawy jak data ważności. Ja tylko pytałem o IQ takich osób. IQ widać również po sposobie wypowiadania się, wulgaryzmach i ogólnym prymitywizmie, a stabilność emocjonalną po ilości "XD"

Bycie zawodowym pszczelarzem to niezły wyczyn, ogrom wiedzy i umiejętność wyciągania logicznych wniosków oraz przewidywania. Tylko czy ja gdzieś pisałem, że jestem zawodowcem? Tag zobowiązuje do wyciągania logicznych wniosków :)

@
  • Odpowiedz
@Beekeeper:

Most fragrance manufacturers will recommend tossing your bottle after anywhere from one to three years (check your label), but since fragrance doesn't expire in the same sense that food does, it's sometimes okay to keep using a bottle for four, even five years.

no przecież to niemożliwe że producenci chcą żebyś wyrzucił i kupił nowe
skoro IQ oceniasz po tak prymitywnych rzeczach to jesteś prymitywem i odklejeńcem
i jeszcze tak
  • Odpowiedz
@Beekeeper: jezu typie nawet sól czy cukier ma datę ważności bo taki jest wymóg a wiemy, że przetrwają setki lat. Mam 38 letniego Kourosa za którego ludzie się by się dali pokroić, pachnie zajebiście ale będziesz nam, hobbystom i kolekcjonerom coś wmawiał.
  • Odpowiedz
@alvaro1989: Jeżeli nie rozumiesz czym różni się sól, a czym są tłuszcze i olejki i z czego robi się perfumy, to nie moja sprawa, ale zupełnie mnie to nie dziwi. Podaj jakiś dowód na to, że perfumy mają nieskończoną datę ważności. Masz nawet wytłumaczone na jakiej zasadzie tracą swoją jakość. Jak można traktować to co piszesz poważnie? Jeżeli nie masz żadnego dowodu poza twoim pisaniem, to przestań mnie wołać, bo nie
  • Odpowiedz
@ultramale: no i popatrz, pochwaliłeś się, że jesteś prawie lekarzem, a potem zacząłeś mnie obrażać. Zero merytorycznych dowodów vs wypowiedz specjalistki z Amandine Pallez is the Senior Creative Director at Bvlgari Parfums. Wiesz co to debata, wiesz co to logika, wiesz co to argumenty? Teraz jeszcze kasujesz swoje posty :D Przestań już do mnie pisać.
  • Odpowiedz
Macie tutaj jakąś enklawę - jeden z bardziej niepotrzebnych tagów, chyba zaraz po patostreamach.


@Beekeeper: Niepotrzebne to jest twoje X postów w tym temacie o zdjęciu, które Bażant wrzucił dla żartu xD
  • Odpowiedz
@Euphor: tu się z Tobą zgadzam. Zmarnowałem dużo czasu, a z góry przewidywałem wynik i zachowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasami jednak lubię drążyć i patrzeć na brak logiki, liczę, że ktoś mnie zaskoczy. Popatrz jednak z innej strony, jak podbiłem cały temat, cytując klasyka "panie, kto tyle dał".
  • Odpowiedz