Wpis z mikrobloga

@Allan_Karlsson: jezeli cudem Ci się uda to Focus MK2. Ja miałem MK1 3 lata temu. nie do zdarcia auto i mega tanie. Ale nie wiem jak bardzo w historyczne modele chcesz sie zagłębiać.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: Z moim zapotrzebowaniem to prędzej bym już Fiestę wziął. Ale kurde jakoś mnie do Fordów nie ciągnie. Lubię auta na F: większość moich podróży spędziłem w Fiatach, a Peugeot kuzyna to najcudowniejsze auto jakim jeździłem ale Fordy... Sam nie wiem.
@Allan_Karlsson: Fordy mają te same silniki co Citroeny i Peugeoty - 1.6 HDI i 2.0 HDI (diesle) nie do #!$%@?, to tak jak kiedyś 1.9 TDI był najlepszym dieslem, tak teraz 1.6 i 2.0 HDI mają to miano.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: Znam te silniki. Wczoraj na te ekspedycję jechaliśmy Peugeotem z 2.0 HDI. Cudowny silnik. Ale nie mogę diesla: zapchałbym DPFa w #!$%@? bo większość będę jeździć po mieście.
@LZBNZ: Rozpoerdalaja mnie ludzie ktorzy kupuja diesla na CR za 8k xd przeciez jak trzebabedzie wymienic wtryski + pompe i wyczyscic uklad z opiłkow to 5k nie twoje xd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrasnalzEg: Może być robiony. Ba, może być nawet ze szpachlą. Ale elementy konstrukcyjne mają być nienaruszone i ch-j mnie to obchodzi. Nie chce przy pierwszej lepszej stłuczce żeby auto się złamało w pół.
@Allan_Karlsson: teraz to brzmi zupełnie inaczej :) tylko czy naruszone są elementy konstrukcyjne to chyba okiem czy na badaniu w SKP nie wyjdzie, coś takiego widziałem tylko w salonie Skody kiedy sąsiad przed kupnem oddał tam na sprawdzenie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KrasnalzEg: @pokaczw: @piwakk: @viollu: @LZBNZ: @yawa: @JankoMuzyk: @PukierCud3r: @Jednorybek: Coraz uważniejszym trzeba być. Skoda Octavia 1.6 MPI z '99. Dziadek jeździł do kościoła. Ok, rapo mówi, że w 2011 miało lekką stłuczkę ale w 2015 wciąż przebieg 81k. Poza tym historia czysta i w miarę sensowna. ALE: 100 konne wersje miały licznik do 240 a ta ma do 200. Na zdjęciach sprzed kilku
@Allan_Karlsson:

Zastanawiam się czy ten dziadek nie wymienił licznika przy okazji szpachlowania.

też tak mogło być, jednak z racji, że to używane auto a wartość też nie jest kosmiczna, to nie skreślałbym go
najlepiej na miejscu obejrzeć, jak dobry stan techniczny to brać
20 letnie autka mają za sobą wiele przygód i raczej nie ma się co nastawiać, że znajdziesz 100% oryginalny lakier, bez absolutnie żadnych wad