Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grubyy: a faktycznie, #!$%@? teraz będę zwracał na to uwagę xD nie pomyślałem o tym, a wysokość dekoru mierzyłem w łazience tak, żeby był pod szafką z lustrem.
  • Odpowiedz
@grubyy: a faktycznie, k***a teraz będę zwracał na to uwagę xD nie pomyślałem o tym, a wysokość dekoru mierzyłem w łazience tak, żeby był pod szafką z lustrem.


@radziuxd: Mówią, ze to kwestia 2 tygodni i się człowiek przyzwyczaja ale mi kafelkarz krzywo położył kafle w kuchni i fugi względem zabudowy lecą klinem.
Za każdym razem to widzę i ciśnienie mi skacze. Może to po prostu nerwica natręctw, że zwracam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grubyy: Wiem co czujesz, u mnie pod prysznicem położyli odpływ liniowy 60cm tak, że między lewym, a prawym końcem jest 1cm różnicy do ściany. ( _) Niby niewiele, a jednak zauważyłem xD
  • Odpowiedz
@secs: no dokładnie, podcieram dupe i idę umyć ręce.


@radziuxd: jak umyjesz ręce jak nie masz umywalki w kiblu xd musisz nacisnąć dwie klamki zeby umyć ręce w łazience, a jak jest akurat zajęta to musisz w kuchni, bardzo praktyczne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@secs: Ty się brudzisz gównem po łokcie, że masz takie rozkminy? xD
Co mają klamki do tego, przecież nie naciskasz ich oburącz, bo w innym razie idąc tym tokiem - jak odkręcasz kran albo wyciskasz mydło? Głową? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz