Wpis z mikrobloga

@Dyfjatko: Tematy w "Pranku" mi akurat nie przeszkadzają. Zwykle i tak słucham jednym uchem w pracy i połowa rzeczy mi wylatuje z głowy po minucie. Natomiast muzyka jest dla mnie trochę tłem i chciałbym żeby to było fajne tło a nie coś takiego, jak aktualnie. O ile w piątki Fusiarz czasami zapoda coś ciekawszego o tyle Marcel puszcza chyba muzykę "z rozdzielnika radiowego" i niestety jest w 80 proc. bida z
@DocentMarzanek: O to właśnie chodzi z muzyką w radiu. Żeby była tłem do pracy. Dlatego ludzie słuchali trójki. Tam ciągle mieli w miarę nową muzykę w tych godzinach porannych. A tu tylko nowe polskie szity na jedno kopyto. Margan, Gacek, Kaczkowska. Jeśli chodzi o Fusiarza to też byłem początkowo nim zachwycony. Ale później jakoś saidał muzycznie w piątki. Praktycznie żadnej różnicy czy fusiarz czy łukawski.
@Dyfjatko @gram_w_mahjonga: Niestety ale ja zauważam, że w audycjach autorskich też jest powoli "zjazd w dół". Niektórzy wałkują w koło Macieju Foo Fighters, nowe Editors plus kilka innych rzeczy, które już wszyscy znają. Ja bym chciał, żeby mnie ktoś czymś muzycznie zaskoczył. Paradoksalnie Niedźwiecki puszczając te swoje nudne kawałki pokazuje, że śledzi np. co się dzieje w Australii muzycznie (oczywiście w jego guście). Michniewicz potrafił zapodać "coś z zupełnie innej beczki".
@hajer_przodowy: Niestety z dwojga złego wolę wybrać pieprzenie bez polityki. A tam ciągle jęczenie, Ciągłe!..bo nie są za aktualnie rządzącymi..smutne i pokazuje poziom "dziennikarstwa" A ta Kasia to jest już total odlot. nie dość że maniera wyższości w głosie to wieczne #!$%@? i sprowadzanie wszystkiego do polityki. Jak trole na wykopie:)