Wpis z mikrobloga

Polityk Platformy Obywatelskiej później rozwinął nieco swoją myśl. "Przy okazji, nie ma ograniczenia przepustowości z rurociągów, którymi można by transportować gaz z Rosji do Europy Zachodniej, w tym do Niemiec. Jedynym sensem istnienia Nord Stream było to, by Putin mógł bezkarnie szantażować lub prowadzić wojnę cenową z Europą Wschodnią" – napisał.

"Ukraina i kraje bałtyckie sprzeciwiały się budowie Nord Stream od 20 lat. Teraz 20 miliardów dolarów złomu leży na dnie morza, co jest kolejnym kosztem dla Rosji za jej zbrodniczą decyzję o inwazji na Ukrainę. Ktoś wykonał specjalną operację konserwacyjną" – dodał, oznaczając we wpisie rosyjskie MSZ.

W jeszcze innym wpisie Sikorski wyjaśnił, że "uszkodzenie Nord Stream zawęża pole manewru Putina. Jeśli będzie chciał wznowić dostawy gazu do Europy będzie musiał rozmawiać z krajami kontrolującymi gazociągi Brotherhood i Jamał". "To jest z Ukrainą i Polską. Dobra robota" - dodał. Tvn24
#ukraina #polska #gaz #sikorski #po #rosja #polityka
  • 50
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: dokładnie ;) to nie jest informacja z dna internetu , wpisu na twiterze konta z 17 uzytkownikami tylko podawana we wszystkich serwisach informacyjnych. nie ciazy na mnie zaden ciezar dowodu, kiedy w kazdym kiosku z gazetami o tym pisza i nie trzeba miec karty bibliotecznej zeby zystakc troche wiedzy. wystarczy przeczytac wiecej niz naglowek a tego za kazdego uzytkownika wykopu nie mam zamiaru robic. ;)
  • Odpowiedz
nie ciazy na mnie zaden ciezar dowodu, kiedy w kazdym kiosku z gazetami o tym pisza


@shmatshiage: No właśnie ciąży. Nawet w sprawie banalnej należy przynajmniej odesłać do źródła. Twój rozmówca może mieć nawyki, które upoważniają go do braku wiedzy (np. niechęć do czytania twittera i serwisów informacyjnych). Kulturalny człowiek po prostu wklei linka. :) W końcu rozmowa polega na przekazaniu poglądów, a nie na próbie ośmieszenia kogoś.
  • Odpowiedz
@shmatshiage: ty, to po co się udzielasz w dyskusji i rzucasz argumentami, skoro potem nie chce ci się przedstawić żadnych dowodów na ich obronę xD nikt nie bedzie teraz siedział i szukał co miałeś na mysli tylko po prostu oleje twoje czcze gadanie.
  • Odpowiedz
Jeśli nie potrafisz obronić merytorycznie poglądu, to jest on niewiele warty.

@TypowyZakolak: To internet ;) nawet jak podasz zrodlo, to sie okaze ze to niewlasciwe "bo to nie moje źródło". nota bene cos w tym tonie juz OP mi w innym poscie napisał :) jeszcze raz. informacja o zniszczeniach w obu NS jest podana w kazdym serwisie, tylko nie w nagłówku. Nie spieramy sie o dane dostepne w bibliotekach tylko
  • Odpowiedz
informacja o zniszczeniach w obu NS jest podana w kazdym serwisie


@shmatshiage: Zatem nie powinno stanowić to dla Ciebie żadnego problemu. Jeżeli komuś nie podoba się Twoje źródło, to musi sformułować i uzasadnić zarzuty wobec niego. Wtedy piłeczka jest po jego stronie, a Ty jesteś całkowicie w porządku jako rozmówca.

Po prostu wklej pierwszy link z brzegu i tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciężar dowodu spoczywa na stawiającym tezę, bez znaczenia jak powszechna jest to informacja (tym bardziej nie powinieneś mieć problemu z uzyskaniem dowodu)


@malinq: Udowodnij zatem, że ciężar dowodu spoczywa na stawiającym tezę. Postawiłeś bowiem tezę, że - cytuję - "ciężar dowodu spoczywa na stawiającym tezę, bez znaczenia jak powszechna jest ta informacja". Gdzie jest dowód tej tezy?
Horkheimer - > Ciężar dowodu spoczywa na stawiającym tezę, bez znaczenia jak powszech...

źródło: comment_1664357260ESR9vJnSP6YK7kBKMtIvQ4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz