Wpis z mikrobloga

Polityk Platformy Obywatelskiej później rozwinął nieco swoją myśl. "Przy okazji, nie ma ograniczenia przepustowości z rurociągów, którymi można by transportować gaz z Rosji do Europy Zachodniej, w tym do Niemiec. Jedynym sensem istnienia Nord Stream było to, by Putin mógł bezkarnie szantażować lub prowadzić wojnę cenową z Europą Wschodnią" – napisał.

"Ukraina i kraje bałtyckie sprzeciwiały się budowie Nord Stream od 20 lat. Teraz 20 miliardów dolarów złomu leży na dnie morza, co jest kolejnym kosztem dla Rosji za jej zbrodniczą decyzję o inwazji na Ukrainę. Ktoś wykonał specjalną operację konserwacyjną" – dodał, oznaczając we wpisie rosyjskie MSZ.

W jeszcze innym wpisie Sikorski wyjaśnił, że "uszkodzenie Nord Stream zawęża pole manewru Putina. Jeśli będzie chciał wznowić dostawy gazu do Europy będzie musiał rozmawiać z krajami kontrolującymi gazociągi Brotherhood i Jamał". "To jest z Ukrainą i Polską. Dobra robota" - dodał. Tvn24
#ukraina #polska #gaz #sikorski #po #rosja #polityka
  • 50
wyzwiska i wycieczki do naszych matek :D inteligent :D


@shmatshiage: zniżyłem się do waszego poziomu, na tym kończę swój udział. Próba dyskusji z mniej lotnymi członkami społeczeństwa może mieć swoje zalety, ale tylko w przypadku gdy idiota wykazuje jakąkolwiek wolę zaprzestania bycia idiotą.

Nie można prowadzić dyskusji z kimś kto robi głupotę i jeszcze się do tego cieszy jak głupi do sera.

A wycieczkę do waszych matek robicie sobie sami pokazując
@malinq: wyszedl i uzyl trzasniecie drzwiami jako argumentu wygrywającego dyskusje po tym jak zaczal wyzywać :D to ja sie ciesze ze matka wychowala mnie tak jak wychowala a nie jak ktos wychowal ciebie.