Wpis z mikrobloga

@szynszyla2018: Dobra, bo to nie pierwszy raz... Dlaczego WSZYSCY wokół mówią, że polska jest taka potężna, wspaniała, że My wspieramy Ukrainę, My wysadzamy NS1 i NS2, My przeprowadzamy zamachy w Rosji, to wszystko wina Polski... a ja tu żyję i mam paliwo 7 ziko, chleb za 5 a o monsterku się nie wypowiem, bo mi smutno się robi, że muszę płacić 6.50 za jednego ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
Powiem wam ze na jak rozmawiam z cudzoziemcami z EU i US to oni tez mówią ze możliwe ze Polska. Nawet jak im mówię ze nie mamy Łodzi podwodnych i jedynie z Amerykanami może coś by się udało wspólnie zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: z całym szacunkiem, Panie Knedliczek, ale chciałbym tylko spytać, gdzie moja supermocarna siła nabywcza i supermocarny poziom życia? Pewnie gdzieś się zawieruszyły na tym europejskim polu ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Był kiedyś taki mem, wielki napis: "WSZYSTKO" i za nim stali Polacy w tych swoich rogatywkach z pawim piórem. Chyba tak nas postrzegają Rosjanie od 1610 roku, hehe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mojs: poziom życia przeciętnego obywatela wcale nie musi być proporcjonalny do pozycji danego państwa w geopolitycznej układance. Tym bardziej że Polsce bardzo dużo kart do rąk podarowała sytuacja która wynikła nie zależnie od nas czyli fakt że Ukraina się wybroniła, a aktualna sytuacja gospodarcza to wynik nie jednej sytuacji tylko wielu lat złych decyzji. Rząd miał do podjęcia jedną decyzje i ją podjął - czyli wzmacnianie armii ukraińskiej jak się tylko
  • Odpowiedz