Wpis z mikrobloga

Top Szachiści uwzięli się na tego chłopaka, nie mogą zrozumieć że ktoś może być od nich lepszy i mieć siłę gry 3000.
Byłoby trudnym chitować z nadajnikiem pod skórą, nadawałby on morsem, trzeba by się bardzo skupiać, sygnał musiałby by być powtórzony przynajmniej 3 razy, nie mówiąc już o nadajniku w miejscu gdzie światło nie dochodzi. Natomiast w uchu lub na bębenkach musiałby mieć słuchawki z odbiornikiem. Mógłby mieć jakiś filtr w oku który filtruje jakieś fale np. na butelce mógłby być jakiś wyświetlacz fal podczerwonych, ale to s-f i szurstwo jak ten korek analny. Dla mnie uwzięli się na niego, bo jest za dobry.
#szachy
  • 28
Oglądam najnowsze video od Hikaru, 100% zgodności z silnikiem w wielu grach. W jednej z nich 45 ruchów zgodność z silnikiem 100%. Tyle ruchów wykonać tak samo jak silnik?

@okrim: Na chesscomie pokonałem,1400 w 28 ruchach na 100% z rankingiem 850. To jest nowe pokolenie uczące się od komputerów, starzy mistrzowie nie rozumieją ich gry.
@okrim: mam 5 kont na chess com i 1 na lichess, dwa dni temu wyczyściłem ciasteczka i wyrzuciłem chrome i opere nie chce mi się logować na inne konta i szukać w 8000 tysiącach gier - w załączniku jest kilka gier z dokładnością 80-90 % prawie pokolei, NIE nie oszukuje, nauczyłem się grać od zera, nauka jak ruszać się figurami, w rok podczas mojej choroby, która przykuła mnie na kilka miesięcy
Pobierz qwerty7 - @okrim: mam 5 kont na chess com i 1 na lichess, dwa dni temu wyczyściłem ci...
źródło: comment_1664321579CfYCgX28WyVW2MvZEktQiI.jpg
@okrim: widzisz, jeżeli oszukiwał miał stacjonarnego stokfisza, albo coś innego. Może z tym z większą głębokością miał 100%, głębokością liczenia oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szkoda tylko ze nie umie wytłumaczyć swojego planu gry tylko mówi to musi być wygrana. Ja jak gram na turniejach to każdy ruch potrafię powiedzieć o czym myślałem bo skupiam się na grze a nie na wiadomości od silnika. I to tez mówi wiele GM typ śmierdzi oszustem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qwerty7: dokładność z silnikiem na chess.com się nijak ma do dokładności z chessbase, o której wspomniała pani Iglesias. Hikaru miał trudności żeby znaleźć chociaż jedną swoją partię gdzie miałby dokładność z chessbase >80% i mówimy tu o jego najlepszych partiach klasycznych. Tym samym w partiach Blitz regularnie przebija 90% (dokładności chess.com) i nie ma w tym nic dziwnego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rolnikt: to teraz sprawdź dokładność z chessbase i ubolewaj, że pomimo 28 ruchów i pomocy ze strony przeciwnika (bo ewidentnie nie stawiał oporu) masz dokładność ~35%