Wpis z mikrobloga

Top Szachiści uwzięli się na tego chłopaka, nie mogą zrozumieć że ktoś może być od nich lepszy i mieć siłę gry 3000.
Byłoby trudnym chitować z nadajnikiem pod skórą, nadawałby on morsem, trzeba by się bardzo skupiać, sygnał musiałby by być powtórzony przynajmniej 3 razy, nie mówiąc już o nadajniku w miejscu gdzie światło nie dochodzi. Natomiast w uchu lub na bębenkach musiałby mieć słuchawki z odbiornikiem. Mógłby mieć jakiś filtr w oku który filtruje jakieś fale np. na butelce mógłby być jakiś wyświetlacz fal podczerwonych, ale to s-f i szurstwo jak ten korek analny. Dla mnie uwzięli się na niego, bo jest za dobry.
#szachy
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ketonol751: ogólnie przy 28 ruchach zajebiście ciężko jest iść 1:1 w linii z komputerem bo jednak myślimy jak ludzie a w kompowych partiach nagle z dupy komp nie robi roszady i maszeruje królem ze środka do boku xD tym bardziej że OP ma ranking 850 to tacy to podziemie szachowe i jak on może iść w linii z kompem jak on debiutu nie potrafi poprawnie ustawić. I nie wiem czy nie
  • Odpowiedz
@okrim No to chyba tak nie działa. Ten słabszy silnik ma mniejsza głębokość i ruchy które wskazał silniejszy silnik pokaże jako niedokładność, bo wg jego obliczeń co innego daje lepszy efekt na danej głębokość (nie policzył tak daleko). I w drugą stronę- jeżeli grasz silnikiem z se słabsza głębokością i wrzucisz na analizę z lepszym silnikiem to on też pokaże niedokładności i będzie myślał "debilu Tu straciłeś 0.09 w pozycji mogłeś zagrać
  • Odpowiedz
@okrim dużo też można stracić w końcówkach i podczas realizacji przewagi. Silnik z większą głębokością może zauważyć mata w 19 a ty zdecydujesz się na inne posunięcie które da +10 w pozycji np. Jest to dalej przewaga, ale wybrałeś inną drogę do jej realizacji - pewniejszą (nie liczyłeś chorych wariantów etc. Tylko np wiesz że dana pionkówka jest wygrana i do niej dążysz) czy taka w której po prostu czujesz się lepiej
  • Odpowiedz
Na chesscomie pokonałem,1400 w 28 ruchach na 100% z rankingiem 850


@qwerty7: Wow ale jesteś zajebisty, miałeś 100% accuracy, kiedy mowa o 100% ruchach zgodnych z silnikiem, a to dwie różne kwestie, co powtorzy ci kazdy gracz szachów, co się zna xD
  • Odpowiedz